אושר לוי איתור נזילות מים - לוגו

איתור נזילות מים בבית שמש

בבית שמש, כמו בכל עיר אחרת, תושבים רבים מתמודדים עם בעיית איתור נזילות מים ותיקונן. נזילות מים הן תופעה נפוצה ומטרידה שיכולה לגרום לנזקים משמעותיים לרכוש ולבזבוז משאבים יקרים. לכן במאמר זה נסקור את הגורמים העיקריים לנזילות מים, נלמד כיצד לזהות אותן ונציע פתרונות יעילים עבור איתור נזילות מים בבית שמש ותיקונן.

✔️ מוקד שירות ארצי

✔️ זמינות מיידית

✔️ מחיר משתלם  

✔️ מאתר נזילות מוסמך ומקצועי

✔️ ללא הרס

✔️ שימוש בטכנולוגיות מתקדמות

התקשרו עכשיו

>>> 077-804-4839 <<<

גורמים נפוצים לנזילות מים בבית שמש

קיימים מספר גורמים שיכולים להוביל להיווצרות נזילות מים בבתים ועסקים בבית שמש. אחד הגורמים השכיחים ביותר הוא שחיקה של צנרת ישנה. צינורות מתכלים עם הזמן ועלולים להתבקע או להתפורר, מה שמאפשר למים לדלוף החוצה. בנוסף, חיבורים רופפים בין צינורות או ברזים יכולים גם הם להוות מקור לנזילות מים.

תנאי מזג האוויר הקיצוניים השוררים לעתים בבית שמש, כמו חורפים קרים במיוחד או עומס חום גבוה, מהווים גורם נוסף שעלול לפגוע בשלמות מערכת הצנרת ולגרום לנזילות. חשוב לתת את הדעת גם על עבודות שיפוצים ובנייה, שכן לעתים פגיעה בצנרת תוך כדי עבודה מובילה לבעיות איטום ולנזילות עתידיות.

 

תיקון סתימות בביוב - אושר לוי שירותי אינסטלציה

 

סימנים מחשידים לנוכחות נזילת מים

על מנת לאתר נזילות מים בבית שמש, יש להיות ערניים לסימנים המחשידים בקיומה של דליפה. למשל, ירידה פתאומית בלחץ המים או הופעת כתמי רטיבות ועובש על הקירות והתקרה, הם סימנים מובהקים לנזילה בצנרת. צליל טפטוף מתמשך או זרימת מים מוגברת ללא סיבה, גם הם עשויים להעיד על בעיה במערכת המים הביתית.

במקרים מסוימים של נזילת מים בבית שמש, ניתן להבחין בסדקים או שקיעת קרקע בסמוך לבית, אשר נגרמים מחלחול מים אל הקרקע. כמו כן, חשבונות מים גבוהים במיוחד ללא הסבר הגיוני מהווים אינדיקציה נוספת לצריכת מים חריגה שמקורה בנזילה סמויה.

איתור נזילות מים - אושר לוי

שיטות לגילוי מיקום הנזילה הספציפי

כאשר עולה חשד לנזילת מים בבית שמש, יש לנקוט בצעדים אקטיביים לגילוי נזילת המים ולאתר את מיקומה המדויק. בדיקה ויזואלית של הצנרת החשופה והאביזרים הסניטריים, הינה נקודת התחלה טובה. יש לבחון בקפידה את הצינורות ולחפש אחר סימני דליפה, חלודה או נזק מכני כלשהו.

במקרים בהם הנזילה אינה גלויה לעין, ניתן להסתייע במכשירי גילוי מתקדמים כמו גלאי נזילות אקוסטי או מצלמות תרמיות. גלאי הנזילות מסייעים באיתור נזילות מים בבית שמש על ידי זיהוי רטט או רעשים אופייניים לזרימת מים בלחץ, בעוד שהמצלמה התרמית מאתרת אזורים קרים יותר בקירות ובתקרה שמעידים על נוכחות מים מחוץ לצנרת.

 

דרכי פעולה לתיקון נזילות מים בבית שמש

לאחר איתור מוקד הנזילה, ניתן לגשת לתיקון הבעיה בכמה אופנים. במקרים פשוטים כמו ברז דולף או אטם פגום, תיקון עצמי הוא אפשרי. עם זאת, בנזילות מסובכות יותר בצנרת הסמויה, מומלץ להיעזר בשירותיו של איש מקצוע מוסמך אשר ידע לאתר את הנזילות הסמויות.

הזמנת מאתר נזילות מים מקצועי בבית שמש תבטיח טיפול הולם בתקלה תוך שימוש בציוד וחומרים מהשורה הראשונה. עבודה נכונה תמנע את הישנות הבעיה בעתיד. בנוסף חשוב לבצע בדיקה מקיפה של כל מערכת האינסטלציה בבית, כדי לאתר נזקים נוספים שעלולים להחמיר ולהפוך בעתיד לנזילות מים מטרידות.

 

אושר לוי - מאתר נזילות מוסמך מכון התקנים הישראלי

דגשים לאיתור מהיר ויעיל של נזילות מים בבית שמש ובכלל

כדי לייעל את תהליך איתור נזילות המים בבית שמש, מומלץ להכיר את המבנה והמיקום של מערכת הצנרת שלכם. ידע זה יכול לחסוך זמן יקר בעת הצורך ולסייע באיתור הנזילה. כמו כן, רצוי לשים לב לשינויים בלחץ המים ולרעשים חריגים העשויים להעיד על קיומה של בעיה, ולהגיב במהירות כאשר הם מתגלים.

בבית פרטי, מודעות מוקדמת וערנות יכולים למנוע הידרדרות של נזילת מים קטנה לכדי אסון. לכן מומלץ לבצע בדיקה תקופתית של כל הברזים, החיבורים והצנרת הגלויים, ולתקן ליקויים מיד עם גילויים. תחזוקה שוטפת כזו תסייע בצמצום הסיכון לנזילות עתידיות ותחסוך כסף רב לטווח הארוך.

מחירון שירותי איתור נזילות מים בבית שמש

סוג השירות מחיר
איתור נזילה פנים דירתי 1,800 ₪
איתור נזילה בדופלקס / פנטהאוז 2,200 ₪
איתור נזילה בחצר בגז או במכשור אקוסטי 2,500 ₪
מיפוי תוואי צנרת בלבד 2,500 ₪
מיפוי תוואי צנרת כנדרש בתוספת לאיתור מורכב 1,000 ₪
צילום פנים צנרת דירתי בסיב אופטי בקו ביוב או צינור מי גשמים 1,500 ₪
צילום פנים צנרת בבניין עם קולטן ביוב משותף או צינור מי גשמים משותף 1,800 ₪
בדיקת עשן לביוב לאיתור בריכות נסתרות ותשתיות ביוב 1,800 ₪
איתור נזילה בבניין (עד 5 דירות) 4,500 ₪
איתור נזילה במבנה תעשייתי מסחרי 7,000 ₪
איתור נזילה בבריכת שחייה ביתית פרטית 5,000 ₪
איתור נזילה מבריכת שחייה ציבורית 10,000 – 15,000 ₪

הערות:

  • יש להוסיף למחירים המצוינים במחירון מע"מ כחוק.
  • כל הבדיקות כוללות הנפקת דו"ח חוות דעת של מאתר נזקי מים מוסמך, הכולל תמונות אותנטיות מהשטח, צילום וידאו במידת הצורך, התייחסות למקור הכשל, אופן התיקון לכשל ולפי הצורך גם הצעת מחיר לתיקון (אופציונלי).
  • במידה ומאתר הנזילות מצא חלק ממוקדי הנזילה לשמם הוזמן לבדיקה, ישלם הלקוח למאתר את האחוז היחסי ממחיר הבדיקה. לדוגמא, במידה ובבית היו ארבעה מוקדי נזילות והמאתר מצא אחד מתוכם בלבד, מזמין הבדיקה ישלם 25% מעלות הבדיקה הכוללת.


לסיכום

נזילות מים בבית שמש הן תופעה שכיחה שעלולה לגרום לנזקים כבדים ולעלויות מיותרות. לכן, זיהוי מוקדם ותיקון הבעיה הם צעדים הכרחיים. בעזרת תשומת לב לסימנים המחשידים, היכרות עם מערכת הצנרת הביתית ושימוש בכלי איתור מתאימים, ניתן לאתר במהירות את מוקד הנזילה ולטפל בה כראוי. אך במקרים מורכבים יותר, מומלץ להסתייע במאתר נזילות מוסמך שמספק שירותי איתור נזילות בבית שמש, אשר יוכל לתקן את הבעיה ביעילות תוך מזעור הנזק והעלויות.

זקוקים לשירותי איתור נזילות מים בבית שמש? אושר לוי – מומחה לאיתור נזילות מים בכלים מתקדמים, כאן לשירותכם. לפרטים והצעת מחיר אטרקטיבית – צרו קשר כעת.

איתור נזילות בירושלים

 

 

שאלות נפוצות בנוגע לאיתור נזילות מים בבית שמש

הגורמים העיקריים לנזילות מים בבית שמש הם שחיקת צנרת ישנה, חיבורים רופפים בין צינורות וברזים, תנאי מזג אוויר קיצוניים ופגיעה בצנרת במהלך עבודות שיפוצים ובנייה. כל אלה עלולים להחליש את מערכת האינסטלציה ולהוביל לדליפת מים.

ניתן לזהות נזילת מים על ידי מספר סימנים מחשידים. ירידה פתאומית בלחץ המים, הופעת כתמי רטיבות ועובש על קירות ותקרה, צליל טפטוף מתמשך, זרימת מים מוגברת ללא סיבה, סדקים ושקיעת קרקע בסמוך לבית, וחשבונות מים גבוהים במיוחד ללא הסבר הגיוני – כל אלה יכולים להעיד על נזילה במערכת המים הביתית.

לאיתור מיקומה המדויק של נזילת מים, ראשית יש לבצע בדיקה ויזואלית של הצנרת הגלויה ולחפש סימני דליפה, חלודה או נזק. אם הנזילה אינה נראית לעין, ניתן להיעזר במכשירי גילוי מתקדמים כגון גלאי נזילות אקוסטיים הקולטים רעשים אופייניים לזרימת מים בלחץ, או מצלמות תרמיות המזהות אזורים קרים בקירות ובתקרה המעידים על נוכחות מים.

במקרים של נזילות מים מורכבות בצנרת הסמויה, מומלץ להיעזר בשירותיו של מאתר נזילות מקצועי ומוסמך בבית שמש. איש מקצוע כזה יוכל לטפל בתקלה ביעילות תוך שימוש בציוד מתאים וחומרים איכותיים, ולמנוע הישנות של הבעיה בעתיד. בנוסף, הוא יוכל לבצע בדיקה יסודית של כלל מערכת האינסטלציה כדי לאתר ולתקן נזקים נוספים שעלולים להחמיר עם הזמן.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
Picture of אושר לוי
אושר לוי

אושר לוי הינו בעל מוניטין של עשר שנים בתחום איתור נזילות ושיקום נזקי מים. עבר הסמכה מטעם מכון התקנים כבוחן נזקי מים ומומחה לאיתור נזילות. משמש גם כסוקר טרמוגרפי מוסמך בן לאומי ובוגר מכללות בעלות שם כגון 1ITC LEVEL, מלט"ש ומכון מת"י וחבר באיגוד הישראלי למאתרי נזילות והתרמוגפיה. באמצעות מכשור מתקדם וניסיון רב שנים מעניק אושר לוי שירותי איתור וגילוי נזילות, שיקום צנרת באמצעים מתקדמים ללא הרס, שירותי ביובית בלחץ גבוה, שיקום נזקי מים וייבוש תת רצפתי.

אושר לוי ברשתות: פייסבוק | אינסטגרם | גוגל לעסק שלי | טיקטוק | יוטיוב

איתור נזילות באזורי שירות נוספים:
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 20 ביקורות
×
js_loader