בדיקת נזילות מים

דליפת מים היא בעיה נפוצה בהרבה מאוד בתים ודירות בישראל והיא עלולה להיות הרסנית אם לא מבחינים בה ומטפלים בה בזמן. ההשלכות של נזקי מים יכולות לנוע בין בעיות קוסמטיות להידרדרות מבנית, מה שמוביל להוצאות משמעותיות של תיקונים. זו הסיבה שיש לבצע בדיקת נזילות מקצועית, שהיא קריטית עבור בעלי דירות ובתים רבים, בכל סוג של בית, כמו גם בבתי עסק.

על ידי זיהוי וטיפול בדליפות הללו בשלב מוקדם, אפשרי במקרים רבים למנוע נזק נרחב ולהגן על הנכסים והרכוש שבתוכם. כעת משהבנו כי יש חשיבות גדולה לביצוע בדיקות לגילוי נזילות באופן תקופתי ובצורה מקצועית, המומחה לאיתור נזילות מים – אושר לוי, ישתף אתכם באופן שבו הדבר מתבצע ובכל מה שקריטי לדעת בהקשר של בדיקת נזילות מים וצנרת.

 

מדוע דליפות מים הם לא בעיה שכדאי להעלים ממנה עין?

דליפת מים היא דאגה רצינית שעלולה להוביל לנזק משמעותי ול"קנס" כספי משמעותי עבור בעלי בתים רבים, בין אם הם גרים בבניין מגורים ובין אם הם גרים בבית פרטי. השקעה בבדיקות דליפות מים מקצועיות היא החלטה נבונה שיכולה לסייע במניעת דליפות ולטפל בהן במהירות.

כמובן שאנשים שגרים בבתים פרטיים יכולים לסבול מדליפות בכל מיני נקודות ברחבי הבית, ואנשים שגרים בבנייני דירות, סובלים בעיקר מדליפות המגיעות מקומות עליונות יותר. השוני הוא מהותי, אך הבדיקות הן זהות, והפוטנציאל של הנזק הוא גם כן זהה. לכן בדיקת נזילות מים היא כל כך קריטיות.

 

כשבדיקת נזילות מים נערכת בכלים מקצועיים – בעלי הבית יכולים להיות רגועים

בדיקות נזילות מים יכולות לספק גם שקט נפשי. הידיעה שהבית עבר בדיקה יסודית על ידי מומחים תקל על חששות לגבי גילוי נזילות ונזקי מים פוטנציאליים. שקט נפשי מאפשר לבעלי בתים ליהנות מבתיהם ללא חשש מתמיד של דליפות האורבות ברקע. יתר על כן, בדיקת נזילה מקצועית יכולה לעזור לבעלי בתים לחסוך כסף בטווח הארוך.

בעוד העלות של שכירת אנשי מקצוע עשויה להיראות כמו הוצאה גדולה, היא נמוכה משמעותית מהעלות הפוטנציאלית של תיקון נזקי מים נרחבים. גילוי רטיבות בשלב מוקדם יכול למנוע בעיות מבניות, נזק למערכות חשמל, ואת הצורך בתיקון עובש, כל אשר יכול להיות יקר מאוד לתקן.

כשבדיקת נזילות מים נערכת בכלים מקצועיים - בעלי הבית יכולים להיות רגועים

 

מה החשיבות של בדיקת נזילות מים?

דליפה של מים יכולה לנבוע ממקורות שונים בתוך הבית, כגון גופי אינסטלציה, צינורות, גגות או יסודות. זיהוי וטיפול בהדלפות אלה באופן מיידי הוא חיוני כדי למנוע השלכות חמורות. בדיקה מקצועית משמשת כאמצעי מניעה להפחתת סיכונים ולהגנה על הבית.

אחד היתרונות העיקריים של בדיקה מקצועית היא היכולת לזהות דליפות נסתרות שלא נראות לעין בלתי מאומנת. טכנאים מנוסים שמבצעים את הבדיקות מביאים איתם ציוד מיוחד כמו מצלמות הדמיה תרמיות ומד לחות כדי לזהות לחות בתוך הקירות, הרצפות ותקרות.

 

מדוע חשוב לעבוד עם אנשי מקצוע מוסמכים לבדיקת נזילות בצנרת מים?

יתרון נוסף של בדיקות מקצועיות של נזילות מים הוא האופי המקיף של הבדיקה. לאנשי מקצוע מוסמכים יש את המומחיות להעריך את מערכת הצנרת כולה, להעריך נקודות חולשה פוטנציאליות ואף לזהות דליפות קיימות. הטכנאים גם בוחנים אזורים המועדים לפורענות בכל מה שקשור לנזקי מים, כגון מרתפים, מחילות ובוידעם, כדי לחשוף בעיות פוטנציאליות שעלולות להתרחש ספציפית במקומות הללו.

חשוב מאוד לתת לאנשי המקצוע גישה למקומות הללו, לכוון אותם למקומות בעייתיים, ולעזור להם לחקור את הבית בצורה מקיפה יותר.

 

מהם היתרונות בביצוע בדיקות מקצועיות לאיתור נזילות מים?

בדיקות מקיפות ומקצועיות לנזילות מים מציעות לבעלי בתים מספר רב של יתרונות. ראשית, בדיקות אלה מסייעות בזיהוי מוקדם של דליפות, מאפשרות תיקונים מיידיים ומניעת נזק נוסף באופן מיידי, וגם בהמשך הדרך. פעולה מהירה ואיכותית יכולה גם לחסוך לבעלי הבתים את כאב הראש של תיקונים יקרים ואת אי הנוחות הנגרמת על ידי בעיות הקשורות למים.

חשוב לזכור שפרויקטים רציניים וגדולים סביב נושא הצנרת יכולים לגרום לאנשים גם לעזוב את הבית לתקופות ממושכות ומכך חשוב מאוד להימנע.

מהם היתרונות בביצוע בדיקות מקצועיות לאיתור נזילות מים?

 

איך בדיקות תקופתיות תורמות לסביבת חיים בריאה?

בדיקות נזילות מים תורמות לשמירה על סביבת חיים בריאה. לחות בתוך הצנרת והקירות יכולה להוביל לצמיחה של עובש, פטריות שונות וחיידקים, אשר יכולים לגרום לבעיות נשימה ולהחמרת אלרגיות. על ידי זיהוי וטיפול בהדלפות, בדיקות מקצועיות של הצנרת עוזרות לבעלי בתים להפחית את הסיכונים הבריאותיים הקשורים בלחות ועובש.

חשוב לזכור שעובש צומח ומתפשט מהר, וככל שהוא צובר תאוצה, קשה יותר להיפטר ממנו. בדיקות תקופתיות ופעולות מנע הן פשוט קריטיות ויכולות לעשות את ההבדל בין חיים בריאים יותר לבעיות בריאותיות קשות.

 

באילו כלים טכנולוגיים משתמשים אנשי מקצוע בתחום איתור נזילות מים?

בדיקת נזילות מים צריכה להיערך בצורה יסודית. כאמור, לבעלי המקצוע האיכותיים יש מגוון רחב של מכשירים אותם כדאי להכיר. מומחה לאיתור נזילות בציוד טכנולוגי מתקדם יגיע עם הכלים הללו:

  1. מצלמת תרמית: מצלמת תרמית מאפשרת גילוי של רמות חום לא סבירות שעשויות להצביע על נזילות מתחת למשטחים. התרמוגרף במצלמה מצלם מציג את המידע כתמונה חם/קר.
  2. מד רטיבות: מד רטיבות נותן מדדים מדויקים של רמות הרטיבות בחומרים, מספק הודעות אזהרה כאשר רמות הרטיבות חורגות מהתקנות מוגדרות מראש.
  3. מודדי לחץ תת קרקעי: לחץ תת קרקעי מתקדם מותקן באדמה סמוך ליסודות הבניין על מנת למדוד שינויים בלחץ המים שמתרחשים באדמה. זרימת מים עוברת דרך צינורות באדמה וכאשר יש נזילות, הלחץ התת קרקעי ישתנה.
  4. מערכות סאונד: מערכות סאונד משתמשות בטכנולוגיה של קילומטריה באמצעות צלילים ופעימות ומאזינות לשינויים בדרגות הקישור בגירוי סאונד. בדרך כלל, הקישור בגירוי משתנה כאשר יש נזילות מים בסביבה.
  5. בודקי צבע: בודקי צבע יכולים לשמש לאיתור נזילות בעזרת דימות של נזילות מים.

 

מהי החשיבות של בדיקת נזילות מים מקצועית?

על ידי שמירה יזומה על ביתכם מפני נזקי מים, אתם מבטיחים סביבת חיים בטוחה, בריאה ונוחה עבורכם ועבור משפחתכם. אל תחכו לדליפה קטנה שתהפוך לבעיה גדולה – קבעו כבר היום בדיקת דליפת מים מקצועית עם אושר לוי – מומחה לגילוי נזילות מים בכלים מתקדמים, ותיהנו מהשקט הנפשי שמגיע עם בית יבש ובטוח.

מהי החשיבות של בדיקת נזילות מים מקצועית?

 

לסיכום – בדיקת נזילות מים מבצעים בעזרת מאתר נזילות מומחה ונהנים משקט נפשי

לא ניתן להפריז במשמעותם של שירותי בדיקת נזילות מים מקצועיים. שירותים אלה ממלאים תפקיד מכריע בהבטחת שלמות ובטיחות הבית, הדירה או בית העסק, ולכן הם קריטיים עבור בעלי נכסים ושוכרים כאחד במבנים למגורים, למסחר ולתעשייה.

על ידי זיהוי ופתרון של דליפות מים וסממני רטיבות באופן מהיר ויעיל, מאתר נזילות מקצועי יסייע לכם למנוע נזקים יקרים לרכושכם, הידרדרות של התשתיות ובלאי של המבנה וסכנות בריאותיות פוטנציאליות. הדבר תורם גם להגנה על הסביבה על ידי הפחתת בזבוז המים.

המומחיות והציוד המתקדם שעמם מגיע אושר לוי – מומחה לבדיקת נזילות מים בכלים מתקדמים, הם המפתח לאיתור דליפות מים ללא פגיעה במבנה ולשמירה על שגרת חיים תקינה ונוחה בביתכם או בעסק שלכם. צריכים שירות של בדיקת נזילות מים מקצועית? אושר לוי – המומחה לבדיקת נזילות מים כאן לשירותכם! לתיאום בדיקה חייגו כעת או השאירו פרטים באתר.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

Picture of אושר לוי
אושר לוי

אושר לוי הינו בעל מוניטין של עשר שנים בתחום איתור נזילות ושיקום נזקי מים. עבר הסמכה מטעם מכון התקנים כבוחן נזקי מים ומומחה לאיתור נזילות. משמש גם כסוקר טרמוגרפי מוסמך בן לאומי ובוגר מכללות בעלות שם כגון 1ITC LEVEL, מלט"ש ומכון מת"י וחבר באיגוד הישראלי למאתרי נזילות והתרמוגפיה. באמצעות מכשור מתקדם וניסיון רב שנים מעניק אושר לוי שירותי איתור וגילוי נזילות, שיקום צנרת באמצעים מתקדמים ללא הרס, שירותי ביובית בלחץ גבוה, שיקום נזקי מים וייבוש תת רצפתי.

אושר לוי ברשתות: פייסבוק | אינסטגרם | גוגל לעסק שלי | טיקטוק | יוטיוב

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 21 ביקורות
×
js_loader