אושר לוי איתור נזילות מים - לוגו

ביובית בנתניה

אם הגעתם לכאן, ניתן להניח שאתם מתמודדים עם הצפת מי שופכין בביתכם. אין ספק שמדובר במצב לא נעים בלשון המעטה, אך למרבה המזל, על ידי פנייה לשירותי ביובית בנתניה, תוכלו לפתור את הבעיה שהובילה לדליפה במהירות וביעילות רבה, והכי חשוב: מבלי ללכלך את הידיים בעצמכם! בשורות הבאות אושר לוי – מומחה אינסטלציה מוסמך, מסביר את כל מה שחשוב לדעת כדי להזמין את שירות הביובית בזמן הנכון ומהגורם הנכון.

 

הרגע הזה שאתם מבינים שאתם זקוקים לשירותי ביובית בנתניה

אם הגעתם לפתח ביתכם וריח עז של מי שופכין תוקף את הנחיריים שלכם, או שנכנסתם הביתה ודרכתם בשלולית גדולה של מי שפכים שעלו על גדותיהם – תנחומינו, אתם מתמודדים כנראה עם הצפת ביוב הנובעת מתקלת בצנרת.

מאחר ומלבד הריחות המחרידים, מי הביוב מהווים גם מפגע בטיחותי ותברואתי מסוכן, הדבר הראשון שחייבים לעשות הוא למצוא דרך לפנות את המים החוצה. עליכם לפעול בהקדם כדי למנוע בכל מחיר את הגעתם של מי הביוב אל השקעים החשמליים, הריהוט, מוצרי החשמל שלכם וכל משטח נוסף שבו הם עלולים להיספג או לחלחל דרכו.

אף שהתרחיש שתואר כאן מאפיין בשכיחות גבוהה יותר בתים צמודי קרקע, הוא בהחלט יכול לקרות גם לבעלי דירות בבניין משותף. הדבר מתרחש בדרך כלל בעקבות סתימה בצנרת הביוב בדירה שמעל. בכל מקרה, משאית הביובית מצוידת בצינורות לשאיבת מים יעילה ומהירה מהמבנה וזרנוקים עוצמתיים שמזרימים סילוני מים, המאפשרים לשחרר ביעילות ומהירות רבה את החסימה מצנרת הביוב הביתית.

 

אילו גורמים מובילים לצורך בשירותי ביובית?

סתימות ביוב נוצרות על רקע השלכת פסולת שחוסמת את צנרת המבנה, כמו מגבונים לחים, תחבושות היגייניות ואף חומרים שומניים שמשבשים את פעילותה התקינה מערכת הניקוז. במידה ואתם מתגוררים בבניין דירות ונוצרה הצפת ביוב אצלכם בדירה, תידרשו לפנות בהקדם האפשרי לוועד הבית של הבניין, משום שחסימת הצנרת כנראה ממוקמת בקו הביוב המרכזי של הבניין.

לעומת זאת, במידה ואתם מתגוררים בבית פרטי צמוד קרקע, ייתכן והצפת הביוב היא תוצר של גוף זר החוסם את הצנרת כמו פסולת או שורשי צמחיה שחדרה לתוך קו הביוב. כך או כך, ישנה סבירות גבוהה לכך שתזדקקו לשירותי ביובית – ובהקדם.

אילו גורמים מובילים לצורך בשירותי ביובית?

 

3 פעולות ששווה לנסות לפני שאתם מזמינים שירות ביובית בנתניה

ישנן כמה פעולות ששווה לכם לנסות לבצע בכוחות עצמכם, לפני שאתם ממהרים להזמין הביתה שירותי ביובית מקצועיים:

  1. קחו פומפה ונסו לשחרר באמצעותה את הסתימה: זה אפשרי אך ורק במקרה שהסתימה ממוקמת בפתח ביוב שנמצא בתוך הבית.
  2. נסו להזרים חומץ לפתח הביוב: במקרים רבים החומץ מצליח לחלחל במורד הצינור ולשחרר את החסימה שנוצרה בו.
  3. נסו להשתמש בקפיץ ביוב: ניתן להכניס קפיץ לשחרור סתימות ביוב אל פתח הביוב במידה וההצפה אינה גדולה מדי.

 

במידה ולא עלה בידכם לשחרר את החסימה בקו הביוב בכוחות עצמכם, זה הזמן לפנות לסיוע מקצועי, כדי לא להסב נזק מיותר לצנרת שלכם.

 

כך תדעו אם עליכם לפנות לאינסטלטור או שירות ביובית בנתניה

הסימנים הראשוניים לחסימת צנרת ביוב עשויים אמנם להזכיר את אלו האופייניים לסתימת צנרת רגילה ובהם: מים עומדים באסלה ו/או בכיור שאינם מתנקזים, ריחות מבאישים מפתחי הביוב בבית, מים עולים מפתחי הביוב וכדומה.

אף שרוב האנשים מניחים שהכתובת לטיפול בתקלות צנרת הוא בהכרח שרברב, למעשה קיימות לא מעט תקלות בקו הביוב שאינסטלטורים פשוט אינם מסוגלים לפתור בכוחות עצמם. כך יוצא שאנשים שמתמודדים עם הצפת ביוב בבית לעיתים מוצאים את עצמם משלמים כפול: פעם ראשונה על הזמנת אינסטלטור ופעם נוספת, על הזמנת שירותי ביובית, אחרי שהאינסטלטור הודיע להם שאין לו יכולת לפתוח עבורם את סתימת הביוב בעצמו. לא חבל?

אם כבר הזמנתם בעבר אינסטלטור בעקבות תקלות ביוב בבית, זה ככל הנראה מעיד על בעיה שמחייבת בדיקה יסודית ומעמיקה יותר של תשתיות הביוב במבנה, באמצעות שירות ביובית ממומחה לאיתור נזילות בכלים מתקדמים.

אולם גם אם זוהי הפעם הראשונה שבה אתם נתקלים בהצפת מי שופכין אצלכם, לפני שאתם ממהרים לצלצל לאינסטלטור, שווה לכם לפנות לשירות ביובית, שיספק לכם מענה בכל החזיתות בעלות שאינה גבוהה משמעותית מעלותם של שירותי אינסטלציה רגילים.

 

איך מוצאים שירות ביובית מומלץ בנתניה?

כאשר אתם מחפשים בעל מקצוע המספק שירותי ביובית בשרון, כדאי לשים לה לכמה אלמנטים: ראשית, מפעילי ביובית חייבים להחזיק באישורים המסמכים אותם לטיפול בנזקים סביבתיים. בנוסף לכך, חשוב מאוד שלגורם המקצועי שתסתייעו בו יהיה ניסיון רב בהפעלת ביובית, כדי שלא תמצאו את עצמכם חלילה במצב גרוע מזה שהתחלתם בו.

לכן גם אם אתם חשים צורך לפתור את הבעיה שגרמה להצפה בהקדם (ובצדק) – חשוב מאוד שלא תוותרו על בדיקת המלצות מלקוחות קודמים של נותני השירות השונים שאליהם אתם פונים.

איך מוצאים שירות ביובית מומלץ בנתניה?

 

כמה עולים שירותי ביובית בנתניה?

המחיר של שירות ביובית בנתניה הוא מחיר יחסי שתלוי במספר גורמים ובהם כמות מי הביוב שצריך לפנות מהבית המוצף למתקן טיהור, עומקה של החסימה בצנרת הביוב, המורכבות הכרוכה בשחרור הסתימה, נפח המים שיהיה צורך להזרים לשחרור הסתימה, וכן הלאה.

אולם כדי לסבר את העין, להלן טווחי המחירים המקובלים לשירותי ביובית נתניה:

מחיר פתיחת סתימת ביוב עם ביובית: 950 – 750 ש"ח.

מחיר פתיחת סתימת שורשים בקו ביוב עם ביובית: 1000 – 900 ש"ח.

מחיר שאיבת סתימת ביוב עם ביובית: 1200 – 1000 ש"ח.

מחיר פתיחת סתימת ביוב ושטיפת צנרת ביוב עם ביובית 1300 – 1000 ש"ח.

 

לסיכום: לאן מומלץ לפנות כשצריך שירותי ביובית בנתניה?

זקוקים לשירות ביובית מיידי אך יסודי? אושר לוי – המומחה לאיתור נזילות ותיקוני אינסטלציה מתקדמים, יגיע עד אליכם עם המכשור המתקדם ביותר שקיים כיום, על מנת לטפל בהצפת הביוב שעמה אתם מתמודדים ביעילות מקסימלית. לאושר לוי ניסיון רב במתן שירותי ביובית במחירים נוחים והוגנים ומקצועיות מרבית.

ליצירת קשר וקבלת שירות מהיר, אמין ואיכותי – לחצו כאן.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

Picture of אושר לוי
אושר לוי

אושר לוי הינו בעל מוניטין של עשר שנים בתחום איתור נזילות ושיקום נזקי מים. עבר הסמכה מטעם מכון התקנים כבוחן נזקי מים ומומחה לאיתור נזילות. משמש גם כסוקר טרמוגרפי מוסמך בן לאומי ובוגר מכללות בעלות שם כגון 1ITC LEVEL, מלט"ש ומכון מת"י וחבר באיגוד הישראלי למאתרי נזילות והתרמוגפיה. באמצעות מכשור מתקדם וניסיון רב שנים מעניק אושר לוי שירותי איתור וגילוי נזילות, שיקום צנרת באמצעים מתקדמים ללא הרס, שירותי ביובית בלחץ גבוה, שיקום נזקי מים וייבוש תת רצפתי.

אושר לוי ברשתות: פייסבוק | אינסטגרם | גוגל לעסק שלי | טיקטוק | יוטיוב

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 20 ביקורות
×
js_loader