אושר לוי איתור נזילות מים - לוגו

ביובית בקיסריה

ביובית היא משאית המגיעה עם מערכת שאיבה מובנית המסוגלת לפנות מי ביוב בכמויות גדולות ופסולת מסוגים שונים. לביובית מחוברים גם זרנוקים שמאפשרים גם הזרמת מים חמים בלחץ גבוה לטובת שטיפה של צנרת הביוב, צינורות ניקוז ומרזבים, ושחרור חסימות בהם. בשורות הבאות יסביר אושר לוי – מומחה לפתרונות אינסטלציה מתקדמים, את כל הפרטים החשובים על הזמנת שירותי ביובית בקיסריה במועד המתאים ומהגורמים המתאימים ביותר.

 

כשמי השופכין עולים על גדותיהם – עולה גם הצורך בשירותי ביובית בקיסריה

נכנסתם הביתה לתוך סירחון ביובי בלתי נסבל או שיטפון של של מי שופכין? למרבה הצער, נראה שאתם מתמודדים עם הצפת מי ביוב בשל תקלת צנרת מצערת. מלבד הריחות האיומים, מי ביוב הם גם מפגע תברואתי ובטיחותי בעייתי מאוד.

לכן הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא למצוא פתרון יעיל לגריפת מי השופכין החוצה. חשוב לפעול בהקדם בכדי למנוע את הגעת מי הביוב לשקעי החשמל, לריהוט, למוצרי החשמל ולכל משטח אחר שבו הם עשויים להיספג.

החדשות המעודדות הן, שמשאית ביובית המצוידת בצינורות שאיבת מים יעילים ובזרנוקים עוצמתיים שמאפשרים לשחרר ביעילות ובמהירות חסימות מצנרת הביוב, תסייע לכם להתמודד עם המפגע במהירות וביעילות מקסימלית מבלי ללכלך את הידיים.

 

אבל למה זה קורה לנו?

סתימות בקו ביוב נוצרות לרוב עקב השלכת פסולת בלתי מתכלה החוסמת את הצנרת במבנה. למשל, מגבונים לחים או תכשירים שומניים המשבשים את פעילות מערכת הניקוז התקינה. אם אתם גרים בבניין דירות ובדירה שלכם יש הצפת מי שופכין, עליכם לפנות בהקדם לוועד הבניין, מאחר וחסימת הצנרת ממוקמת בסבירות גבוהה בקו הביוב המשותף בבניין.

אולם היה ואתם גרים בבית פרטי, ייתכן מאוד שהצפת הביוב קרתה בגלל פסולת שהשלכתם וחסמה את הצנרת כפי שהזכרנו קודם, אך גם בעקבות חדירה של שורשי צמחים או עצים לקו הביוב. בשני המקרים, שירותי ביובית בקיסריה הם חיוניים לפינוי מי השפכים ושחרור החסימה בצנרת במהירות ויעילות.

אבל למה זה קורה לנו?

 

כמה דברים שכדאי לעשות לפני שקוראים לשירותי ביובית בקיסריה

ישנם כמה דברים שכדאי לעשות לבד לפני שמזמינים שירותי ביובית הביתה:

  • נסו לשחרר בעזרת פומפה את החסימה בצנרת: זה יכול לקרות רק במקרה והסתימה ממוקמת בקרבת פתח ביוב שבתוך הבית.
  • נסו לשפוך קצת חומץ לתוך פתח הביוב: החומץ מצליח במקרים רבים לחלחל במורד הצנרת ולשחרר את הסתימה שבתוכו.
  • נסו להיעזר בקפיץ ביוב לשחרור החסימה בצנרת: אפשר להכניס קפיץ ביוב לשחרור סתימות לתוך פתח הביוב בבית אם ההצפה איננה גדולה מדי.

 

לא הצלחתם לשחרר את סתימת הביוב עצמאית? אל תתעקשו. זה הזמן ליצור קשר עם גורם מוסמך לפתיחת סתימות ביוב בכלים מקצועיים על מנת להימנע מנזקים מיותרים לצנרת בביתכם.

 

למה לפנות דווקא לביובית ולא לשרברב?

אף שהסימנים הראשונים לחסימה בצנרת ביוב יכולים להזכיר את הסממנים האופייניים לחסימה סטנדרטית בצנרת (מים עומדים באסלות או בכיורים שאינם מתנקזים לבד, ריח מבאיש מפתחי הביוב של הבית, מים שעולים מפתחי ביוב בבית ועוד) – אינסטלטור לא בהכרח יוכל לספק לכם מענה.

למעשה, אנשים רבים שחווים הצפת מי ביוב בביתם מוצאים את עצמם מוציאים כספים פעמיים עבור הטיפול בתקלה: בפעם הראשונה, הם משלמים על הזמנת האינסטלטור ובפעם הנוספת – על שירותי הביובית, לאחרי שהאינסטלטור מודיע להם שהוא לא מסוגל לפתור עבורם את התקלה בקו הביוב.

לכן, אם כבר פניתם בעבר לאינסטלטור בשל תקלת ביוב בביתכם וכעת אתם מתמודדים עם הצפה מפתחי הביוב או בעית ניקוז, זה כנראה מעיד על כך שישנה תקלה מורכבת משחשבתם המחייבת בדיקה מעמיקה יותר לתשתיות הביוב של המבנה.

הפתרון במצב זה, טמון בשירותי ביובית של מומחה לאיתור נזילות בכלים מקצועיים.  אולם גם אם זוהי הפעם הראשונה בה אתם נתקלים בהצפת מי שפכים בבית, לפני שאתם פונים לאינסטלטור, כדאי לפנות לשירותי ביובית, שיספקו לכם מענה יעיל יותר בכל החזיתות במחיר שאינו גבוהה משמעותית מזה של שירותי אינסטלטור רגילים.

 

למה חשוב לשים לב כשמחפשים שירותי ביובית מומלצים בקיסריה?

כאשר אתם מחפשים בעל מקצוע המספק שירותי ביובית בשרון, כדאי לשים לה לכמה אלמנטים: ראשית, מפעילי ביובית חייבים להחזיק באישורים המסמכים אותם לטיפול בנזקים סביבתיים. בנוסף לכך, חשוב מאוד שלגורם המקצועי שתעזרו בו יהיה ניסיון רב בהפעלת ביובית, כדי שלא תמצאו את עצמכם חלילה במצב גרוע מזה שהתחלתם בו.

לכן גם אם אתם חשים צורך לפתור את הבעיה שגרמה להצפה בהקדם (ובצדק) – חשוב מאוד שלא תוותרו על בדיקת המלצות מלקוחות קודמים של נותני השירות השונים שאליהם אתם פונים.

למה חשוב לשים לב כשמחפשים שירותי ביובית מומלצים בקיסריה?

 

מחירון שירותי ביובית בקיסריה

המחיר של שירות ביובית בקיסריה הוא מחיר יחסי התלוי במספר גורמים כמו כמות מי הביוב שצריך לפנות מהבית המוצף למתקן טיהור, עומקה של הסתימה בצנרת הביוב, המורכבות הכרוכה בפינוי הסתימה, נפח המים שיהיה צורך להזרים לשחרור הסתימה, וכן הלאה.

אולם כדי לסבר את העין, להלן טווחי המחירים המקובלים לשירותי ביובית קיסריה:

  • פתיחת סתימה ביובית: 700 – 1500 ש"ח.
  • ניקוי וכרסום שורשים: 1500 – 2500 ש"ח.
  • מחיר שאיבת בור ביוב: 700 – 1500 ש"ח.
  • שטיפת קוים , ניקוי שומנים, פסולת ומשקעים: 1000 – 1500 ש"ח.

 

לסיכום: למי פונים לטובת שירות ביובית אמין בקיסריה?

זקוקים לשירותי ביובית מקצועיים ואמינים בהקדם האפשרי? אושר לוי – מומחה לאיתור נזילות ותיקוני אינסטלציה בכלים מתקדמים, יגיע עד ביתכם מצויד במכשור המוביל ביותר בתחום האינסטלציה, ויטפל בהצפת הביוב ביעילות המקסימלית ובמינימום זמן. לאושר לוי ניסיון עשיר במתן שירותי ביובית במחירים אטרקטיביים במיוחד וברמת מקצועיות בלתי מתפשרת.

לקבלת שירות מהיר, אדיב, אמין ואפקטיבי – פנו כעת.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

Picture of אושר לוי
אושר לוי

אושר לוי הינו בעל מוניטין של עשר שנים בתחום איתור נזילות ושיקום נזקי מים. עבר הסמכה מטעם מכון התקנים כבוחן נזקי מים ומומחה לאיתור נזילות. משמש גם כסוקר טרמוגרפי מוסמך בן לאומי ובוגר מכללות בעלות שם כגון 1ITC LEVEL, מלט"ש ומכון מת"י וחבר באיגוד הישראלי למאתרי נזילות והתרמוגפיה. באמצעות מכשור מתקדם וניסיון רב שנים מעניק אושר לוי שירותי איתור וגילוי נזילות, שיקום צנרת באמצעים מתקדמים ללא הרס, שירותי ביובית בלחץ גבוה, שיקום נזקי מים וייבוש תת רצפתי.

אושר לוי ברשתות: פייסבוק | אינסטגרם | גוגל לעסק שלי | טיקטוק | יוטיוב

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 20 ביקורות
×
js_loader