אושר לוי איתור נזילות מים - לוגו

דליפת צנרת ביוב ראשי

מערכת הביוב זוכה לרוב לתשומת לב לא מספקת מצידנו, מה שמוביל לתוצאות קשות ולנזקים כאשר היא עולה על גדותיה. לכן, ישנה חשיבות מכרעת להקדיש תשומת לב גם לסימנים הקטנים ביותר לבעיות במערכת הביוב בבית או בעסק ולנקוט בצעדים יזומים לתחזוקתה השוטפת.

כך תוכלו בסבירות גבוהה למנוע נזקים עתידיים, למזער עלויות ולהגן על הסביבה. אולם אם כבר נוצרה תקלה בקו ביוב ראשי – הרי שצריך קודם כל לתקן אותה. לכן במאמר זה אושר לוי – מאתר נזילות מוסמך, יסביר כיצד דליפת צנרת ביוב ראשי מאותרת ומתוקנת בצורה היעילה ביותר.

מצלמה טרמית
מצלמת ביוב
ראש מצלמת ביוב
אושר לוי
הגעה מהירה
שיטת איתור
נזילות מתקדמת

ניידות השירות בפריסה הארצית שלנו מחכות להעניק שירות גם לכם!

להזמנת מאתר נזילות עד הבית
077-804-4839
מוקד שירות
ארצי

הרגע שבו אתם מבינים שיש לכם דליפת צנרת ביוב ראשי

חשבונות מים מוגזמים וסימני רטיבות בכל אזור בבית, הם אינדיקטורים חזקים לנזילת צנרת ביוב ראשית. באמצעות גילוי מוקדם של הבעיה, תוכלו לא רק לחסוך כסף אלא גם למנוע צורך בתיקונים נרחבים, כמו הריסת קירות ותהליך חיפוש ארוך ומסורבל אחר מקור המפגע.

נזילות בצנרת הביוב הראשית הן בעיה נפוצה שמאלצת בעלי בתים להתקשר לאינסטלטורים לסיוע. עם הזמן, הבלאי בצנרת עלול להוביל לנזילות הנגרמות כתוצאה מעייפות החומר או שימוש לא נכון במערכת הביוב. אושר לוי מתמחה בתיקון נזילות בצנרת הביוב הראשית בשתי שיטות ותיקות בהן הוא התמחה לאורך שנים של ניסיון.

אושר לוי מבין היטב את החשיבות בהתאמת שיטת התיקון לכל מקרה ייחודי, כיוון שמה שעובד עבור מצב אחד עשוי שלא להתאים לאחר. לכן תהליך העבודה במקום הנזילה, מתחיל בביצוע הערכה יסודית למצב התשתית תוך שימוש בטכניקות מתקדמות כמו צילום קווי הביוב. על סמך האבחנה המדויקת הזו, נקבעת השיטה המתאימה ביותר לתיקון הנזילה במערכת הביוב שלכם.

הרגע שבו אתם מבינים שיש לכם דליפת צנרת ביוב ראשי

דירוגים וביקורות - אושר לוי אינסטלציה

לקוחות ממליצים

מצוין
5.0
אבי נונו
אבי נונו
לאחר חצי שנה וחמש אינסטלטורים שלא הצליחו לפתור נזילה שהיתי בבית של אימא שלי ולאחר שבאמת התייאשתיהגיע אושר לוי ופתר את הבעיה ב 30 ד'קאושר קודם כל אתה בן אדם ומקצוען אמתילי ברור ש יד אלוהים נגעה בךמאחל לכול מי שצריך בעל מקצוע יגיע אליך
שגיא כהן
שגיא כהן
בעל מקצוע ברמה גבוהה! שירות מקצועי!! מדוייק!!עשה תיקון ללא הרס ברמה מאוד גבוהה,לא היה צורך בשבירה של ריצוף או קרמיקותטיפל ביעילות ופתר את הבעיה ! עובד עם ציוד מתקדםממליץ מאוד !!תודה רבה
Dedan Ouziel
Dedan Ouziel
אושר הגיעה חרוץ ונחוש, ופתר לי נזילה עמוקה שאי אפשר היה למצוא בלי הציור המיוחד שלו.
Fimka Naz
Fimka Naz
אמין,דייקן,מסביר כל שלבעושה עבודה מקסימה
ריצה ענבר זוהר
ריצה ענבר זוהר
הגענו לבעל מקצוע זה אחרי הרבה נסיונות עם כמה בעלי מקצוע לפתור בעיית נזילה ממקלחת.אשר לוי הגיע עם ציוד ייחודי בזמן וידע למצוא את התקלה ולפתור אותה במקצועיות ויסודיות תוך כדי שירות אדיב וסבלני.ממליצה בחום!ענבר, הרצליה .
Motty Porat
Motty Porat
אושר נתן לנו שירות מעל ומעבר. למרות שהוא בא מטעם הביטוח לבדוק רק את הצנרת של הדירה, הוא השקיע עוד זמן ומאמץ כדי לבדוק לעומק גם חלק מהצנרת של כל הבניין. נתן לנו עצות רבות ומועילות. מומלץ בחום!
אריאל יעקובי
אריאל יעקובי
אושר היקר , הטוב , המקצועי , האחראיבאופן שיוצא מגדר הרגיל , הגיע אלינו לאחר שסבלנו כשנה מנזילה לא ברורה מהקומה העליונה לקומה התחתונה שגרמה להרס חלק מארונות המטבח והתקרה , לאחר שבאותה שנה סבלנו גם מאנשי מקצוע לא אמינים , לא מקצועיים ולא אחראים שלא איתרו את הבעיה - אושר לא הרפה עד שמצא את המקור לנזילה ותודה לאל פתר אותה , ממליץ על אושר בשמחה ובאהבה , כן ירבו כמותו … אמן .
Moti Shani
Moti Shani
אושר הגיע אלינו בזמן בעיה מורכבת של צינור ניקוז ראשי בבית. מקצועי, ענייני ומסור לפתרון הבעיה. היה אצלנו שלש פעמים עד שסיימו את פתרון הבעיה במספר שלבים. לפני כל שלב הסביר מה הם הולכים לעשות ואיך, ועם הרבה סבלנות לענות לכל שאלה שהעלינו.עמד בהבטחות שלו והביא את הבעיה לפתרון. תודה.
Anat Peled
Anat Peled
שירות מעולה, אמין, מקצועי, בזמן, לא מובן מאליו!
Uri Levron
Uri Levron
תענוג לראות מקצוען כזה בעבודה. אחד שמבין, אכפתי, שלא יעזוב את הבעיה עד שהוא יפתור אותה, מגיע עם הציוד הכי חדשני, מאתר את הבעיה, מראה לך אותה, מוודא שהבנת בדיוק מה צריך לעשות ואז מבצע. עד שזה לא פתור הוא לא הולך וגם מתקשר יום אח"כ לוודא שזה אכן טופל. מקצוען על ובן אדם נשמה.
רחלי עמר
רחלי עמר
הגיע למקום ומצא את הבעיה במהירות עבודה של שנה עשה ביום בקיצור אלוףףף.🥇🥇🥇
Eliel Levy
Eliel Levy
טיפול טוב, אושר מסביר ומתאר מה הוא עושה בתהליך, מקצועי מאוד. מומלץ!
מיכל ניר
מיכל ניר
אושר הינו מקצוען ברמה הגבוהה ביותר! ובנוסף, בעל תודעת שירות גבוהה, אדיב, אמין, ניתן לסמוך על המילה שלו, מצויד בציוד החדיש ביותר.שאפו ענק!
מתן נגרין
מתן נגרין
שירות הוגן ומקצועי, הבחור אלוף 👌🏼 🥇
גילעד עדני
גילעד עדני
אלוף מקצוען ☑️
amnon skalka
amnon skalka
פתר בלאגן שלם שחברת מנורה ונציגיה לא הצליחו לפתורעשה הכל בפשוט, מקצוענות, הגיע בזמן והיה זמין לכל שאלה
Liran Hagag
Liran Hagag
אושר והצוות שלו הגיעו זמן, מהר ונתנו שירות איכותי, מצאו נזילה שלא היה קל למצוא ומספר בעלי מקצוע אחרים לא איתרו, ביצעו תיקון ללא גרימת נזק ובאופן ברור ואחראי העביר מידע לחברת הביטוח להמשך טיפולתודה רבה!
js_loader
להזמנת מאתר נזילות עד הבית
077-804-4839

באילו צעדים עליכם לנקוט במקרה של הצפה עקב דליפת צנרת ביוב ראשי?

תארו לעצמכם מה זה לחזור הביתה אחרי יום עבודה מעייף רק כדי לגלות שהבית שלכם מוצף. במצב כזה, חשוב לבצע את השלבים החיוניים הבאים כדי למנוע מעצמכם ומבני ביתכם סיכונים נוספים:

  1. לנתק את החשמל: העדיפות הראשונה שלכם היא להבטיח את שלומכם ושלום יקיריכם. לכן כבו מיד את מפסק החשמל הראשי בלוח החשמל כדי למנוע את הסיכון להתחשמלות חלילה.
  2. לסגור את אספקת המים הראשית: אתרו את השיבר (ברז המים הראשי) וסגרו אותו כדי למנוע זרימת מים נוספת לביתכם.
  3. זיהוי מקור ההצפה: נסו לקבוע את האזור המרכזי בו מתחילה ההצפה. אם אינכם מצליחים לזהות אותו או אם המצב חמור, מומלץ לפנות לסיוע מקצועי של מומחה לאיתור נזילות בקו ביוב.
  4. העברת רהיטים ומוצרי חשמל לאזור בטוח: שמרו על החפצים שלכם על ידי העברת רהיטים ובעיקר מכשירי חשמל לאזורים יבשים או למפלס גבוה יותר. זה יעזור למנוע נזק נוסף וסיכונים חשמליים פוטנציאליים.

 

זכרו, נקיטת פעולה מהירה ותיעדוף הבטיחות שלכם, הם חיוניים בעת התמודדות עם מצב חירום כמו הצפה עקב דליפת צנרת ביוב ראשית.

{ "@context": "http://schema.org", "@type": "VideoObject", "name": "חידוש ושיקום צנרת ביוב ( אושר לוי שירותי אינסטלציה)", "description": "חידוש פנים צנרת https://leak-detector.co.il", "thumbnailUrl": "https://i.ytimg.com/vi/qdQw7lbBQFw/default.jpg", "uploadDate": "2022-06-18T19:45:35Z", "duration": "PT2M", "embedUrl": "https://www.youtube.com/embed/qdQw7lbBQFw", "interactionCount": "3" }

איך נמנעים מההשלכות ההרסניות של נזילה בצנרת הביוב הראשית?

בבניינים המודרניים, אנו מסתמכים לרוב על מערכת ביוב מתפקדת היטב. עם זאת, חשוב להכיר בכך שגם בבנייה חדשה, עלולות להתרחש תקריות כמו דליפת צינור ביוב ראשי. צנרת ביוב עלולה להתפוצץ, והשכנים, בין אם בכוונה ובין שלא בכוונה, עלולים לגרום לנזק. ההשלכות לעולם אינן נעימות: ריחות לא נעימים, אי נוחות ופגיעה משמעותית בדירות בתוך הבניין.

חשוב להבין כי תיקון נזילת צנרת ביוב ראשית אינה משימה פשוטה. זה בדרך כלל כרוך בעלויות גבוהות, ולא ניתן להתעלם מהבעיה או לדחות אותה מבלי להחמיר מאוד את המצב. לכן מומלץ להיעזר באינסטלטור מקצועי ומנוסה שיוכל לזהות ולמזער את הבעיה בצורה יעילה ולא להתמהמה בנושא.

תעודות והסמכות​

הבנת הסיבות לדליפת צנרת ביוב ראשי וכיצד לטפל בהן

דליפת צנרת ביוב ראשי יכולה להתרחש עקב גורמים שונים, כמו גלישת מי הביוב על גדותיהם או איטום לא מספק. כאשר מתמודדים עם הצפה, הצעד הראשון הוא לזהות את מקור הנזילה. אם מדובר בדליפת צנרת פשוטה שאינה מוסתרת בתוך קירות, איתורה פשוט יחסית. עם זאת, במקרים רבים, מים יכולים לחלחל לתוך הקירות ולחלחל למבנה.

כדי לאתר דליפות נסתרות כאלה, נדרש ציוד מיוחד. לכן, מומלץ לפנות לשירותי מאתר דליפות צנרת ביוב מקצועי. ברגע שהמומחה לגילוי נזילות יגיע ויזה את הבעיה, הוא יפעיל משאבה מיוחדת כדי לחלץ את עודפי המים מהאזור הפגוע.

לפעמים, ייתכן שיהיה צורך גם בשטיפה של קו הביוב והחלפת הצינור הפגוע או איטום מקטע מסוים בו. שאיבת ההצפה היא תהליך מהיר לעומת שיקום נזקי מים בדיעבד, שעלול לקחת זמן, ולכן מומלץ לא לחכות אלא להתקשר לשירותי ביוביות כדי לטפל בבעיה באופן מיידי.

הבנת הסיבות לדליפת צנרת ביוב ראשי וכיצד לטפל בהן

 

תיקון נזילת צנרת ביוב ראשית באמצעות חפירה

הגישה המסורתית לתיקון נזילה בצנרת הביוב הראשית, כוללת חפירת הקרקע בסביבת הנזילה והחלפת הצינור הפגוע. שיטה זו אמנם מבטיחה התקנת צינור ביוב חדש ואמין לשימוש ארוך טווח, אך היא כרוכה באי נעימויות משמעותיות. עבודות החפירה גורמות לשיבושים מהותיים בכביש ובמדרכות בסמוך לאזור הפגוע, וכתוצאה מכך לאי נוחות הן לבעלי הבית והן לשכנים.

יתר על כן, התהליך מייצר רעש ניכר ולעתים קרובות לוקח זמן משמעותי להשלמתו.

 

תיקון דליפת צנרת ביוב ראשית ללא הרס

לשמחתכם הרבה, כיום ניתן להשתמש בגישה חדשנית לתיקון נזילה בצנרת הביוב הראשית ללא הרס וללא חפירה. בטכניקה חדשנית זו, מכניסים שרוול פנימי לחלק הפגוע של הצינור. באמצעות מיקום מדויק באמצעות חומרים ושיטות מיוחדות, השרוול מתמצק, ויוצר למעשה ריפוד פנימי חדש לתשתית צנרת הביוב, המכסה את אזור הנזילה.

שיטה זו מציעה גישה נקייה יותר ופחות חודרנית, ומייתרת את הצורך בחפירה ושיבושים בצנרת הביוב. לא רק שטכניקה זו ממזערת רעש, אלא גם שומרת על שלמות המבנה וסביבתו, וחוסכת מאיתנו ומשכנינו חפירות מיותרות שגורמות להמון לכלוך, אי נוחות ובלאגן.

מהן העלויות הכרוכות בתיקון נזילה בצנרת הביוב הראשית?

עבור תיקון פשוט של נזילת צנרת, העלות המשוערת תהיה בסביבות 600 ש"ח. אולם אם יש צורך בחפירה והחלפה חלקית של הצינור, ההוצאות יכולות להיות גבוהות משמעותית. בהתאם למורכבות העבודה ואורך הקטע הדורש החלפה, העלות יכולה לנוע בין 2,000 ל-4,000 ש"ח.

כאשר בוחרים בהתקנת שרוול ביוב באזור הנזילה, המחיר בדרך כלל יירד בין 600 ל-1,500 ש"ח, תלוי באורך השרוול ומורכבות המשימה. חשוב לקחת בחשבון את העלות הנוספת של שטיפת קו הביוב לפני התקנת השרוול, שנעה בדרך כלל בין 500 ש"ח ל-600 ש"ח נוספים.

מהן העלויות הכרוכות בתיקון נזילה בצנרת הביוב הראשית?

 

לסיכום – הדרך היחידה לטפל בדליפת צנרת ביוב ראשי בצורה יעילה באמת

כאשר מתרחשת נזילה במערכת הביוב, ולבטח אם עסקינן בדליפת צנרת ביוב ראשי, חיוני לדווח עליה מיידית לבעל מקצוע מוסמך כדי למנוע מפגעים תברואתיים נוספים. יש לבודד את החלק המושפע מהתקלה כדי להחזיר את פעולת הביוב הרגילה ולמנוע זיהום של האזורים הסובבים. נותן שירות מקצועי יבחן לעומק את הנזילה, לרבות מיקומה, תאריך ושעת גילויה וינפיק עבורכם תיאור מפורט של הבעיה והגורם לה.

במקרים מסוימים, בהם יש צורך לערב רשויות עקב נזק משמעותי, הנתונים הרלוונטיים ישותפו עם נציב הבריאות ורשות המים על מנת להבטיח הבנה מקיפה של המצב, לרבות כמות השפכים שדלפו. זכרו, פעולה מהירה ודיווח על דליפת ביוב ראשית ללא דיחוי, הם חיוניים כדי לצמצם את הנזק הפוטנציאלי ולשמור על מערכת ביוב בטוחה ופונקציונלית. לסיוע מאושר לוי – מומחה לאיתור ותיקון דליפות בקו ביוב בכלים מתקדמים – חייגו כעת.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
Picture of אושר לוי
אושר לוי

אושר לוי הינו בעל מוניטין של עשר שנים בתחום איתור נזילות ושיקום נזקי מים. עבר הסמכה מטעם מכון התקנים כבוחן נזקי מים ומומחה לאיתור נזילות. משמש גם כסוקר טרמוגרפי מוסמך בן לאומי ובוגר מכללות בעלות שם כגון 1ITC LEVEL, מלט"ש ומכון מת"י וחבר באיגוד הישראלי למאתרי נזילות והתרמוגפיה. באמצעות מכשור מתקדם וניסיון רב שנים מעניק אושר לוי שירותי איתור וגילוי נזילות, שיקום צנרת באמצעים מתקדמים ללא הרס, שירותי ביובית בלחץ גבוה, שיקום נזקי מים וייבוש תת רצפתי.

אושר לוי ברשתות: פייסבוק | אינסטגרם | גוגל לעסק שלי | טיקטוק | יוטיוב

שירותים נוספים
טיפה נשפכת

איתור נזילות

למידע נוסף ←

אייקון של נזילה

שיקום נזקי מים

למידע נוסף ←

טיפה נשפכת

ייבוש תת רצפתי

למידע נוסף ←

אייקון של אינסטלטור

שירותי ביובית

למידע נוסף ←

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 20 ביקורות
×
js_loader