אושר לוי איתור נזילות מים - לוגו

לקוחות ממליצים

המלצות בכתב

עמוס וערן קורצר
קרא עוד
אושר לוי מקצוען אמיתי !!!!

ידע בדיוק איפה לפתוח את הקיר, מה לחפש, לאן הולך הצינור, איך הצינור "מתנהג", מה טבעם של המים הזורמים בו ויותר מהכל - ידע לנחש בצורה מדוייקת את מקום הנזילה וגודלה! עשה עבודה מצויינת, נקייה, מדוייקת, וירד לפרטים הקטנים - מגיע לו שאפו ענק על כך!

בידידות חמה ובהערכה.
אורלי בוטובל
קרא עוד
תודה רבה שפתרת את בעיית דליפת המים שלנו.

כבר שלחו לביתי 2 בעלי מקצוע שונים שהשתמשו בגז ועוד 3 אינסטלטורים נוספים שלא פתרו את הבעיה. אושר עשה עבודה טובה מאוד ומצא את הנזילה, מה שלא היה קל כי הנזילה הייתה מתחת לבית ועמוק מאוד.

אושר הצליח לתקן בלי בלגן ובלי לשבור אריחים.
עבודה טובה! תודה רבה לך.
דר' ערן פורן
קרא עוד
אני רוצה להודות לאושר לוי על הגעה מהירה,אבחון מהיר ופתרון הבעיה .

אושר הגיע אלינו בפעם השניה, עקב נזילה נוספת בצינור המרכזי של הבית עם צוותו ומכשור מתקדם, היה אדיב מקצועי מאד ופתר את הבעיה במהירות ולשביעות רצוני המלאה.

לא בכל יום פוגשים בעל מקצוע שמגיע לפתור בעיה ומשאיר אותך המום ומופתע מהיכולת והרצון לעזור, מי ייתן וכולנו נלמד ממנו.

תודה רבה.
עו"ד רמי פילו
קרא עוד
לפעמים בחיינו העמוסים – חשוב לנו לעשות הפוגה קצרה להקדשת מילות תודה.

והפעם ברצוננו להביע תודה עמוקה לאנשי המקצוע – המלאכים בבגדי העבודה – אותם שלחתם לביתנו בשעת מצוקה "רטובה".

בראש ובראשונה – אושר לוי המקצוען המנוסה ונעים ההליכות, המנצח על התזמורת, אשר לא שקט ולא נח עד אשר היה סמוך ובטוח כי התקלה המורכבת באה על תיקונה באופן מושלם וחסר פשרות. אושר ביצע עבודה מושכלת עם חשיבה אינטילגנטית, תוך בחינת כל החלופות למציאת דרך הטיפול הנכונה, ויישום הפתרון המיטבי, ביצע עבודה פיסית מתוכננת, מדוייקת ומקצועית, בסביבת עבודה רטובה ובוצית – אך נקיה ומוקפדת באותה מידה.

וכל אלו, בחיוך נעים ובשקט אצילי – המעיד על ריכוז ומסירות אין קץ בחתירה ליעד המיוחל לשביעות רצונו של הלקוח.

אנא קבלו את ברכתנו הכנה ומעומק הלב, והפיצוה ברבים ולידיעת כל הגורמים הרלוונטיים – כי לה אתם כולכם ראויים.

בכבוד רב,
מליסה רן
קרא עוד
אושר הוא אושר במלוא מובן המילה.

אינסטלטור טוב זה יותר מבעל מקצוע, ובתור לקוח אתה אף פעם לא יודע אם עובדים עליך או לא. אושר נתן לי את הביטחון המלא בו, הסביר כל צעד, תיעד והראה לי מה הוא עושה. מקצועיות במיטבה. איש נעים ונחמד. אני מודה לו על עבודתו איתי.
מיכל ועידן קזס
קרא עוד
אושר שלום,

רצינו להודות לך ולצוות שלך על העבודה שעשיתם אצלנו. איתרתם נזילה בעומק רב ללא פשרות, ביצעתם תיקון מהיר שהצריך מעקף כולל סביב הבית, תמיד הגעתם בזמן, עבדתם ביסודיות ובמקצועיות ודאגתם לנקות אחריכם.

תודה רבה.
ברנע נורית
קרא עוד
אושר לוי איש מקצועי מאוד, עם רצון גדול לעזור ולפתור את הבעיה. אושר היה קשוב ורגיש לצרכים של בית כמו שלנו עם שלושה ילדים תמעיד היה זמין ואמין מעל הכל.

היו לי לא מעט בקשות ולכולן אושר נענה בחיוב, שדרג את האריחים, שדרג את הפרקט, ואפילו תיקן סדק שאינו קשור לבעיה עצמה,הרגשתי סוף סוף שאם אושר אני אגיע לקו הסיום.
גם אם בדרך היו קשיים והיו !! ידעתי שאושר איתי וכך היה.

אני רוצה להודות לחברת מנורה וניר ששלחו לי את אושר.
מאיר סייג
קרא עוד
מעל הכול אני רוצה להודות לאושר לוי שנתן לי שרות מדהים. אושר איש שרות אמין מקצוען וישר, שהפך עם הצוות שלו חוויה שהייתה סיוט לחוויה מתקנת טובה.

מאחל לכל אדם שיצטרך שרותי אינסטלציה שיתמזל מזלו ויגיע אליו.

מבחינתי אושר הוא איש המקצוע שיקבל טלפון ממני או מחברי הטובים במקרה הצורך.
Previous
הבא

המלצות בוידאו

המלצות גוגל

מצוין
5.0
מבוסס על 20 ביקורות
אבי נונו
אבי נונו
לאחר חצי שנה וחמש אינסטלטורים שלא הצליחו לפתור נזילה שהיתי בבית של אימא שלי ולאחר שבאמת התייאשתיהגיע אושר לוי ופתר את הבעיה ב 30 ד'קאושר קודם כל אתה בן אדם ומקצוען אמתילי ברור ש יד אלוהים נגעה בךמאחל לכול מי שצריך בעל מקצוע יגיע אליך
שגיא כהן
שגיא כהן
בעל מקצוע ברמה גבוהה! שירות מקצועי!! מדוייק!!עשה תיקון ללא הרס ברמה מאוד גבוהה,לא היה צורך בשבירה של ריצוף או קרמיקותטיפל ביעילות ופתר את הבעיה ! עובד עם ציוד מתקדםממליץ מאוד !!תודה רבה
Dedan Ouziel
Dedan Ouziel
אושר הגיעה חרוץ ונחוש, ופתר לי נזילה עמוקה שאי אפשר היה למצוא בלי הציור המיוחד שלו.
Fimka Naz
Fimka Naz
אמין,דייקן,מסביר כל שלבעושה עבודה מקסימה
ריצה ענבר זוהר
ריצה ענבר זוהר
הגענו לבעל מקצוע זה אחרי הרבה נסיונות עם כמה בעלי מקצוע לפתור בעיית נזילה ממקלחת.אשר לוי הגיע עם ציוד ייחודי בזמן וידע למצוא את התקלה ולפתור אותה במקצועיות ויסודיות תוך כדי שירות אדיב וסבלני.ממליצה בחום!ענבר, הרצליה .
ארז ברדה
ארז ברדה
Shay Vadel
Shay Vadel
Motty Porat
Motty Porat
אושר נתן לנו שירות מעל ומעבר. למרות שהוא בא מטעם הביטוח לבדוק רק את הצנרת של הדירה, הוא השקיע עוד זמן ומאמץ כדי לבדוק לעומק גם חלק מהצנרת של כל הבניין. נתן לנו עצות רבות ומועילות. מומלץ בחום!
Hayim Kohen
Hayim Kohen
אריאל יעקובי
אריאל יעקובי
אושר היקר , הטוב , המקצועי , האחראיבאופן שיוצא מגדר הרגיל , הגיע אלינו לאחר שסבלנו כשנה מנזילה לא ברורה מהקומה העליונה לקומה התחתונה שגרמה להרס חלק מארונות המטבח והתקרה , לאחר שבאותה שנה סבלנו גם מאנשי מקצוע לא אמינים , לא מקצועיים ולא אחראים שלא איתרו את הבעיה - אושר לא הרפה עד שמצא את המקור לנזילה ותודה לאל פתר אותה , ממליץ על אושר בשמחה ובאהבה , כן ירבו כמותו … אמן .
Moti Shani
Moti Shani
אושר הגיע אלינו בזמן בעיה מורכבת של צינור ניקוז ראשי בבית. מקצועי, ענייני ומסור לפתרון הבעיה. היה אצלנו שלש פעמים עד שסיימו את פתרון הבעיה במספר שלבים. לפני כל שלב הסביר מה הם הולכים לעשות ואיך, ועם הרבה סבלנות לענות לכל שאלה שהעלינו.עמד בהבטחות שלו והביא את הבעיה לפתרון. תודה.
Anat Peled
Anat Peled
שירות מעולה, אמין, מקצועי, בזמן, לא מובן מאליו!
Uri Levron
Uri Levron
תענוג לראות מקצוען כזה בעבודה. אחד שמבין, אכפתי, שלא יעזוב את הבעיה עד שהוא יפתור אותה, מגיע עם הציוד הכי חדשני, מאתר את הבעיה, מראה לך אותה, מוודא שהבנת בדיוק מה צריך לעשות ואז מבצע. עד שזה לא פתור הוא לא הולך וגם מתקשר יום אח"כ לוודא שזה אכן טופל. מקצוען על ובן אדם נשמה.
רחלי עמר
רחלי עמר
הגיע למקום ומצא את הבעיה במהירות עבודה של שנה עשה ביום בקיצור אלוףףף.🥇🥇🥇
Eliel Levy
Eliel Levy
טיפול טוב, אושר מסביר ומתאר מה הוא עושה בתהליך, מקצועי מאוד. מומלץ!
מיכל ניר
מיכל ניר
אושר הינו מקצוען ברמה הגבוהה ביותר! ובנוסף, בעל תודעת שירות גבוהה, אדיב, אמין, ניתן לסמוך על המילה שלו, מצויד בציוד החדיש ביותר.שאפו ענק!
מתן נגרין
מתן נגרין
שירות הוגן ומקצועי, הבחור אלוף 👌🏼 🥇
גילעד עדני
גילעד עדני
אלוף מקצוען ☑️
amnon skalka
amnon skalka
פתר בלאגן שלם שחברת מנורה ונציגיה לא הצליחו לפתורעשה הכל בפשוט, מקצוענות, הגיע בזמן והיה זמין לכל שאלה
Liran Hagag
Liran Hagag
אושר והצוות שלו הגיעו זמן, מהר ונתנו שירות איכותי, מצאו נזילה שלא היה קל למצוא ומספר בעלי מקצוע אחרים לא איתרו, ביצעו תיקון ללא גרימת נזק ובאופן ברור ואחראי העביר מידע לחברת הביטוח להמשך טיפולתודה רבה!
js_loader
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 20 ביקורות
×
js_loader