איתור נזילות בתל אביב

אם אתם גרים בתל אביב והבחנתם בסימני רטיבות בביתכם או דירתכם, זה הזמן לקרוא למאתר נזילות בתל אביב שיוכל לבדוק ולטפל למענכם בתקלה בהקדם. אושר לוי – המומחה לאיתור נזילות בתל אביב, מגיע כשהוא מצויד בציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר ובניסיון מקצועי עשיר שמאפשר לו לאתר ולתקן במהירות וביעילות המרבית את תקלות הצנרת ששיבשו את שגרת חייכם.

 

המצבים שבהם שלא כדאי להתעכב עם הפנייה למאתר נזילות בתל אביב

הצורך בשירותיו של מאתר נזילות בתל אביב עלול להתעורר במצבים שונים שבהם מתגלים סממנים המעידים על נזילות, רטיבויות או הצפות בבית, בדירה או בבית העסק. לא תמיד ניתן לזהות בקלות מהיכן נובעת הרטיבות ומה הגורמים לה ולכן נדרש ציוד מקצועי ייעודי וניסיון רב בתחום האינסטלציה ותקלות בקווי ביוב.

כשבצינורות המים או צנרת הביוב בבית או במשרד נוצרת נזילה, חיוני לאתר את מיקומה ללא דיחוי. הדבר קריטי לתיקון התקלה בשלביה הראשוניים ומניעת הופעתם של נזקים נרחבים לצנרת, למבנה ולרכוש.

 

סימני האזהרה שעשויים להעיד על תקלת צנרת חמורה

טפטופים ומים דולפים בבית או בעסק, הם הסימנים הראשונים שאמורים להדליק לכם "נורת אזהרה" בדבר האפשרות לבעיית צנרת ביוב או דליפה מצינורות המים.  בנוסף לסממנים הללו, חשוב לשים לב גם לסימנים הבאים:

 • עובש על התקרה
 • עובש בקירות
 • עובש בריצוף
 • רטיבות ונזילה בתקרה
 • רטיבות בקירות
 • טפטופים בלתי רציפים מהתקרה
 • ריח לא נעים של מי שופכין
 • ריחות של עובש
 • הצפה בשטח הבית או העסק
 • התנפחות הקירות
 • קילופים של צבע הקירות
 • שינויי גוון בקירות
 • שינויים בצבע הרובה
 • שינוי בצבעם של הפנלים

 

בכל אחד מן המקרים האלו וכל סימן מחשיד אחר, מומלץ להתקשר בהקדם לאושר לוי – מומחה לאיתור וטיפול בנזילות בתל אביב שיוכל לעזור לכם למקם את הבעיה ולתקן אותה לפני שתהפוך למפגע תברואתי בעייתי ומסוכן במיוחד.

 

אושר לוי מאתר נזילה בתקרה

 

הדבר הראשון שכדאי לכם לשאול כשאתם פונים למאתר נזילות בתל אביב

אף שנושא הניסיון המקצועי הוא עניין אקוטי בבחירת כל איש מקצוע בכל תחום, כאשר מדובר  על מאתר נזילות בתל אביב (ובכלל) – הוא הופך קריטי אף יותר. זאת מאחר ואיתור תקלות בצנרת הוא אתגר לא פשוט. משום שקיימים סוגי נזילות רבים, היכולת של איש המקצוע לאתר בדיוק את מקור הבעיה, תלויה מאוד ביקף הניסיון המקצועי שצבר כמאתר נזילות. כאשר נחפש נרצה לבצע איתור נזילות בתל אביב, ההתמקצעות באזור הופכת קריטית גם בשל העובדה שהצנרת בתל אביב היא צנרת עתיקה שמצריכה ידע מוקדם על האזור.

מסיבה זו, חשוב מאוד שתרגישו בנוח לברר עם האינסטלטור שאתם פונים אליו, כמה ניסיון יש לו באיתור נזילות בצנרת ביוב באופן ספציפי – בדגש על האזור בצנרת שמחייב תיקון. לצורך העניין, ייתכן כי מאתר נזילות מסוים יגיע אליכם עם ניסיון רב באיתור נזילות בתל אביב בצנרת הביתית אך בכל הנוגע לאיתור נזילה בחצר הבית, לא יהיה מיומן במיוחד.

 

סמממנים של תקלה בצנרת

 

הערך המוסף של פנייה למאתר נזילות מוסמך לעומת ניסיון לפתור את הבעיה לבד

מקרי נזילות רבים בדירות ובתים נגרמים עקב פיצוץ או היווצרות סדקים בצנרת של מערכת הדלוחין. הכוונה היא לצינורות שאמורים לנקז החוצה את מי השפכים מהאסלות בבית לצד המים האפורים – שיוצאים מהכיורים המדיח, האמבטיות והמזגן בבית. התמודדות עם תקלות בצנרת – ובפרט בצנרת הביוב, הם עניין מורכב ולא נעים כלל ועיקר, בהיבטים תברואתיים וסניטריים, כמו גם במישור הטכני.

הקושי הטכני באיתור תקלות ביוב נובע מכך שהגורם הכי שכיח לדליפה מצינורות בביוב הוא בעיות באיטום של הצינורות אך לא בנקודות הקצה שלהם. לכן ברבים מהמקרים קשה במיוחד לאתר את מוקד הבעיה. לכך תורמת גם עובדת מיקומם של צינורות הביוב מאחורי קירות הבית או מתחת לריצוף.

אולם אל דאגה – כל הקשיים הללו פתירים לחלוטין כאשר פונים למאתר נזילות מוסמך בתל אביב, אשר באמתחתו הכלים הנדרשים לבדיקת נזילות מקצועית ללא צורך בחפירה מתחת לבלטות, פירוק מרצפות או הריסת קירות. בשורה התחתונה, כל מי שמעדיף לחסוך מעצמו את הבלאגן הכרוך באיתור נזילת ביוב באופן עצמאי, יעשה בתבונה אם יזמין מומחה לשירותי אינסטלציה המספק שירותי איתור נזילות בתל אביב ללא הרס.

זאת ועוד – מאחר וקו הביוב מחובר ללמערכת הביוב המשותפת בבניין, אשר ממנה מוזרמים המים האפורים ומי השפכים אל מערכת הביוב האזורית שיוצאת למערכת הביוב הארצית – בעיות שונות בצנרת יכולות להיווצר בחיבורים השונים בין המערכות.

לבעלי בתים ודירות אין דרך לגשת בנוחות אל התשתיות הציבוריות האלו וגם לא את הידע המקצועי הדרוש להתמודדות יעילה עם תקלת צנרת בסדרי גודל כאלו. לכן גם כאן – יש צורך מובהק בשירותיו של מומחה אינסטלציה ותקלות בקו ביוב עם ניסיון מקצועי מקיף וכלי עבודה מיוחדים שמאפשרים לבדוק את הצנרת מבפנים ולתקן כל ליקוי בה במהירות וביעילות רבה.

 

מומחה לאיתור נזילות

 

ארגז הכלים שמאתר נזילות טוב בתל אביב מצופה להגיע איתו

איתור ותיקון נזילות צנרת מקצועי מתבצע כיום באמצעות מיכשור ייעודי מתקדם, אשר מייתר את הצורך לפרק רצפות, לשבור קירות ולחפור בחצרות. מאתר נזילות אמין מתל אביב הוא כזה שיעשה שימוש בכלים מסוג זה כחלק מעבודתו, ובכלל זה בסיב אופטי לצילום הצנרת / מצלמה תרמית, חיישן גז, מד לחץ, שרוול לצנרת, בלון ביוב, טלאי לתיקון חורים בצנרת ללא הרס וכן הלאה.

לא בכל המקרים יהיה צורך בכל האמצעים הללו. אולם כן חיוני שלפחות מצלמה טרמית, חיישן גז ומד לחץ יהיו זמינים לאיש המקצוע שמגיע אליכם. מאחר ולא כל אינסטלטור הוסמך להשתמש בציוד זה יש לברר מראש מול בעלי המקצוע שאתם פונים אליהם עם אילו סוגי כלים הם עובדים.

 

פינות נוספות שקריטי לסגור מראש בהזמנת מאתר נזילות בת"א

מרגע שבחרתם מאתר נזילות בתל אביב שאת שירותיו ברצונכם לשכור, בצעו עימו תיאום ציפיות ראשוני. ראשית, עליכם לברר מה מדיניות התשלום במקרה שבו איתור מקור הנזילה אינו מסתייע בידיו. שאלו מראש אם בתרחיש זה תדרשו לשלם תמורת העבודה סכום החורג מהתעריף שהגדיר כעלות ביקור בסיסית.

הבחירה במאתר נזילות מנוסה תל אביב אמנם מגדילה את הסיכויים להצלחה במציאת מקור הנזילה – אולם אין דרך לפסול לגמרי תרחיש שבו גם איש מקצוע בעל ניסיון לא יצליח לגלות את מקור הבעיה – זה קורה מפעם לפעם גם לטובים ביותר.

יתרה מכך, כדאי לסכם מבעוד מועד מהם האלמנטים המכוסים במסגרת מחיר בדיקת הנזילה. לדוגמא, חשוב לוודא שהצעת המחיר שניתנת לכם תכיל גם התייחסות ברורה לכך שהעלות הרשומה מכסה שימוש בכל סוגי המיכשור הדרוש לאיתור נזילות, לרבות את השימוש במצלמה תרמית.

זאת משום שלקוחות רבים מגלים לדאבונם שלמרות שהוצעה להם עלות מסוימת בגין העבודה, בפועל מאתר הנזילות גובה מהם בסוף התהליך סכום גבוה מכך, על בסיס הטענה שהעלות בהצעת המחיר לא התייחסה לצורך להשתמש במצלמה תרמית.

כמו כן, יש לברר אם מחיר הבדיקה מכסה גם הפקת דו"ח ליקויים הכולל פירוט מלא של כל הליקויים שנמצאו בצנרת בעקבות הבדיקה, המיקום בו אותרו, תמונות שנלקחו מפנים הצנרת באמצעות המצלמה התרמית, צילום של שטחי הרטיבות, וכן הצעות לאפשרויות לתיקון התקלה.

 

אושר לוי מאתר נזילות בעל ניסיון

 

כמה עולים שירותי איתור נזילות בתל אביב בשנת 2023?

המחיר לאיתור נזילות בתל אביב, נע בממוצע בין 1200 ש"ח ועד 2000 ש"ח, בתוספת מע"מ. בתקלות ביוב בצנרת הארוכה מעשרה מטרים, או תקלות ניקוז שהגישה אליהן מורכבת במיוחד עשויה העלות אף להיות גבוהה יותר. לדוגמא, המחיר לאיתור נזילת קו ביוב בחצר בבית צמוד קרקע או גינתו של בניין משותף, עלול להאמיר גם ל- 2500 ש"ח ולמעלה מכך, כתלות באורך הצנרת.

העלות הזו נגזרת מהצורך לאתר את התקלה בעזרת מכשור ייעודי ומתקדם כמו מצלמות ביוב או באמצעים טכנולוגיים אחרים. בכל מקרה לא מדובר על מחיר שמכסה את מחיר התיקון עצמו, המתומחר בנפרד ובהתאמה לסוג הבעיה שזוהתה בבדיקה, היקפה ורמת מורכבות התיקון הנדרש.

תמחור הבדיקה לאיתור נזילות בתל אביב גם לא מכסה את עבודת ההכנה אשר עשויה להידרש כחלק מן ההיערכות לביצוע התיקון. למשל, שאיבת הביוב על ידי ביובית או פתיחה של סתימות בצנרת הביוב.

 

מצלמה טרמית לאיתור נזילות

 

מומחה לאיתור נזילות מומלץ בתל אביב זה מאתר נזילות שיש לו המלצות

מלבד לביצוע סקר שוק מקיף בין כמה מאתרי נזילות בתל אביב והאזור לטובת השגת הצעת מחיר משתלמת, חשוב גם לשים לב לחוות הדעת על מאתרי הנזילות השונים בגוגל, בפייסבוק ובאתרים להשוואת בעלי מקצוע. כך תוכלו להעריך את איכות השירות שתקבלו ורמת האמינות והמקצועיות של מי שיגיע לטפל בתקלת הצנרת שלכם.

עדיין מחפשים מאתר נזילות טוב בתל אביב והאזור? אושר לוי – מומחה לאיתור נזילות בתל אביב בפרט ותיקון תקלות אינסטלציה מתקדמות ישמח לעמוד לרשותכם. לשיחת התייעצות ראשונית והצעת מחיר ללא התחייבות – לחצו כאן!

שאלות נפוצות בנוגע לאיתור נזילות בתל אביב

הסימנים לנזילה יכולים להיות ריחות רעים של מי שופכין, הופעת עובש או כתמים לחים בתקרה ובקירות. אם הופיע אחד מן הסימנים האלו רצוי להזמין איתור נזילות בתל אביב בדחיפות כדי למנוע את התפשטות המים בתשתיות הבניין.

מאתר נזילות מקצועי בתל אביב יכול להציג בפניכם תעודת הסמכה. חשוב שתבררו אם איש המקצוע שאתם מזמינים מיומן באיתור נזילות וצבר נסיון בתחום, מאחר וזיהוי מדוייק של מקום הנזילה הוא קריטי להמשך הטיפול בבעיה.

איתור נזילות בתל אביב צריך לעלות בממוצע בין 1200 ש"ח ל- 2000 ש"ח. במידה ואורך הצנרת עולה על 10 מטר או שהגישה קשה במיוחד, ייתכן והסכום יהיה גבוה יותר.

חשוב מאד לבדוק האם יש למאתר הנזילות את הנסיון וההכשרה המקצועית המתאימים ולסכם איתו מראש את מחיר האיתור ולקבוע באילו מכשירים ייעשה שימוש ובאיזו עלות.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
Picture of אושר לוי
אושר לוי

אושר לוי הינו בעל מוניטין של עשר שנים בתחום איתור נזילות ושיקום נזקי מים. עבר הסמכה מטעם מכון התקנים כבוחן נזקי מים ומומחה לאיתור נזילות. משמש גם כסוקר טרמוגרפי מוסמך בן לאומי ובוגר מכללות בעלות שם כגון 1ITC LEVEL, מלט"ש ומכון מת"י וחבר באיגוד הישראלי למאתרי נזילות והתרמוגפיה. באמצעות מכשור מתקדם וניסיון רב שנים מעניק אושר לוי שירותי איתור וגילוי נזילות, שיקום צנרת באמצעים מתקדמים ללא הרס, שירותי ביובית בלחץ גבוה, שיקום נזקי מים וייבוש תת רצפתי.

אושר לוי ברשתות: פייסבוק | אינסטגרם | גוגל לעסק שלי | טיקטוק | יוטיוב

איתור נזילות באזורי שירות נוספים:
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 21 ביקורות
×
js_loader