אושר לוי איתור נזילות מים - לוגו

שרברב פרטי של חברת ביטוח

אם בעבר כשהיה פיצוץ בצנרת או או חשש לקיומם של נזקי מים בבית או בדירה, האפשרות היחידה היתה ליצור קשר עם חברת הביטוח על מנת שתשלח בעל מקצוע מתחום האינסטלציה שעובד עמה בהסדר, הרי שכיום כבר לא חייבים להתפשר! ניתן להזמין גם שרברב פרטי איכותי, ולקבל מחברת הביטוח החזר כספי בתוך פרק זמן של עד חודשיים.

במדריך זה, אושר לוי – מומחה לאיתור נזילות ופתרונות אינסטלציה מתקדמים, יסביר אודות האפשרות להזמנת שירותי שרברב פרטי של חברת ביטוח והאופן לקבלת החזר מחברת הביטוח לאחר מכן. לגזור ולשמור.

מצלמה טרמית
מצלמת ביוב
ראש מצלמת ביוב
אושר לוי
הגעה מהירה
שיטת איתור
נזילות מתקדמת

ניידות השירות בפריסה הארצית שלנו מחכות להעניק שירות גם לכם!

להזמנת מאתר נזילות עד הבית
077-804-4839
מוקד שירות
ארצי

האם יש לכם כיסוי לשרברב פרטי של חברת ביטוח?

אם אתם מבחינים בסממנים המעידים על כך שיש לכם בעיית צנרת או נזקי מים בדירה, הדבר הראשון שעליכם לברר הוא איזה סוג של כיסוי ביטוחי יש לכם למצבים כאלו. לא מעט בעלי בתים ודירות בישראל, מחזיקים בביטוח דירה פרטי או בביטוח מבנה שנרכש כחלק מביטוח המשכנתא שלהם.

אולם לא בכל פוליסה קיים בהכרח כיסוי לנזקי מים, נזקי רטיבות ותקלות צנרת. יתרה מכך – גם כאשר קיים בפוליסה כיסוי מסוג זה, לא בכל המקרים הפוליסה מאפשרת לבחור באופן עצמאי את איש המקצוע שיגיע לאתר את הנזילה ולטפל בה. לשם כך נדרש כיסוי ביטוחי ייעודי שמאפשר הזמנת שרברב פרטי של חברת ביטוח.

 

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים מאתר נזילות פרטי?

לכן אם ברצונכם לפתור את בעיית הרטיבות, הצעד הראשון הוא לבדוק מהו מסלול הביטוח שאתם נמצאים בו. היינו, האם עליכם להודיע לחברת הביטוח שלכם על התקלה ולהמתין שתשלח שרברב בהסדר לבדוק אותה ולטפל בה, או שהכיסוי הביטוחי שלכם מאפשר לכם להזמין מאתר נזילות מוסמך לבחירתכם ולקבל תמורת השירות מהאינסטלטור הפרטי החזר מהמבטחת.

בהקשר זה, חשוב לדעת שחוק השרברבים שנכנס לתוקף בשנת 2017, מאפשר למבוטחים בביטוחי דירה או מבנה עם כיסוי לנזקי מים, לבחור בכל אינסטלטור שהם מעוניינים בשירותיו, בהינתן שלא חתמו על מסמך המחייב אותם לעבוד אך ורק עם שרברבים או מאתרי נזילות העובדים בהסדר מול חברת הביטוח שלהם.

דירוגים וביקורות - אושר לוי אינסטלציה

לקוחות ממליצים

מצוין
5.0
אבי נונו
אבי נונו
לאחר חצי שנה וחמש אינסטלטורים שלא הצליחו לפתור נזילה שהיתי בבית של אימא שלי ולאחר שבאמת התייאשתיהגיע אושר לוי ופתר את הבעיה ב 30 ד'קאושר קודם כל אתה בן אדם ומקצוען אמתילי ברור ש יד אלוהים נגעה בךמאחל לכול מי שצריך בעל מקצוע יגיע אליך
שגיא כהן
שגיא כהן
בעל מקצוע ברמה גבוהה! שירות מקצועי!! מדוייק!!עשה תיקון ללא הרס ברמה מאוד גבוהה,לא היה צורך בשבירה של ריצוף או קרמיקותטיפל ביעילות ופתר את הבעיה ! עובד עם ציוד מתקדםממליץ מאוד !!תודה רבה
Dedan Ouziel
Dedan Ouziel
אושר הגיעה חרוץ ונחוש, ופתר לי נזילה עמוקה שאי אפשר היה למצוא בלי הציור המיוחד שלו.
Fimka Naz
Fimka Naz
אמין,דייקן,מסביר כל שלבעושה עבודה מקסימה
ריצה ענבר זוהר
ריצה ענבר זוהר
הגענו לבעל מקצוע זה אחרי הרבה נסיונות עם כמה בעלי מקצוע לפתור בעיית נזילה ממקלחת.אשר לוי הגיע עם ציוד ייחודי בזמן וידע למצוא את התקלה ולפתור אותה במקצועיות ויסודיות תוך כדי שירות אדיב וסבלני.ממליצה בחום!ענבר, הרצליה .
Motty Porat
Motty Porat
אושר נתן לנו שירות מעל ומעבר. למרות שהוא בא מטעם הביטוח לבדוק רק את הצנרת של הדירה, הוא השקיע עוד זמן ומאמץ כדי לבדוק לעומק גם חלק מהצנרת של כל הבניין. נתן לנו עצות רבות ומועילות. מומלץ בחום!
אריאל יעקובי
אריאל יעקובי
אושר היקר , הטוב , המקצועי , האחראיבאופן שיוצא מגדר הרגיל , הגיע אלינו לאחר שסבלנו כשנה מנזילה לא ברורה מהקומה העליונה לקומה התחתונה שגרמה להרס חלק מארונות המטבח והתקרה , לאחר שבאותה שנה סבלנו גם מאנשי מקצוע לא אמינים , לא מקצועיים ולא אחראים שלא איתרו את הבעיה - אושר לא הרפה עד שמצא את המקור לנזילה ותודה לאל פתר אותה , ממליץ על אושר בשמחה ובאהבה , כן ירבו כמותו … אמן .
Moti Shani
Moti Shani
אושר הגיע אלינו בזמן בעיה מורכבת של צינור ניקוז ראשי בבית. מקצועי, ענייני ומסור לפתרון הבעיה. היה אצלנו שלש פעמים עד שסיימו את פתרון הבעיה במספר שלבים. לפני כל שלב הסביר מה הם הולכים לעשות ואיך, ועם הרבה סבלנות לענות לכל שאלה שהעלינו.עמד בהבטחות שלו והביא את הבעיה לפתרון. תודה.
Anat Peled
Anat Peled
שירות מעולה, אמין, מקצועי, בזמן, לא מובן מאליו!
Uri Levron
Uri Levron
תענוג לראות מקצוען כזה בעבודה. אחד שמבין, אכפתי, שלא יעזוב את הבעיה עד שהוא יפתור אותה, מגיע עם הציוד הכי חדשני, מאתר את הבעיה, מראה לך אותה, מוודא שהבנת בדיוק מה צריך לעשות ואז מבצע. עד שזה לא פתור הוא לא הולך וגם מתקשר יום אח"כ לוודא שזה אכן טופל. מקצוען על ובן אדם נשמה.
רחלי עמר
רחלי עמר
הגיע למקום ומצא את הבעיה במהירות עבודה של שנה עשה ביום בקיצור אלוףףף.🥇🥇🥇
Eliel Levy
Eliel Levy
טיפול טוב, אושר מסביר ומתאר מה הוא עושה בתהליך, מקצועי מאוד. מומלץ!
מיכל ניר
מיכל ניר
אושר הינו מקצוען ברמה הגבוהה ביותר! ובנוסף, בעל תודעת שירות גבוהה, אדיב, אמין, ניתן לסמוך על המילה שלו, מצויד בציוד החדיש ביותר.שאפו ענק!
מתן נגרין
מתן נגרין
שירות הוגן ומקצועי, הבחור אלוף 👌🏼 🥇
גילעד עדני
גילעד עדני
אלוף מקצוען ☑️
amnon skalka
amnon skalka
פתר בלאגן שלם שחברת מנורה ונציגיה לא הצליחו לפתורעשה הכל בפשוט, מקצוענות, הגיע בזמן והיה זמין לכל שאלה
Liran Hagag
Liran Hagag
אושר והצוות שלו הגיעו זמן, מהר ונתנו שירות איכותי, מצאו נזילה שלא היה קל למצוא ומספר בעלי מקצוע אחרים לא איתרו, ביצעו תיקון ללא גרימת נזק ובאופן ברור ואחראי העביר מידע לחברת הביטוח להמשך טיפולתודה רבה!
js_loader
להזמנת מאתר נזילות עד הבית
077-804-4839

הבעייתיות בעבודה עם שרברב בהסדר של חברת הביטוח

האינטרס שלכם כמבוטחים וכבעלי נכס נדל"ני, הוא מטבע הדברים, לקבל מענה מקצועי עד כמה שניתן, לכל בעיית רטיבות או צנרת במבנה שבבעלותכם. אינטרס זה נוטה להתנגש עם האינטרס של חברות הביטוח, שהוא להרוויח כמה שיותר.

חברת הביטוח מעדיפה לצמצם את ההוצאות שלה למינימום הנדרש על מנת להגדיל את שורת הרווח שלה, ולכן היא לא בהכרח עובדת בהסדר עם האינסטלטורים הטובים והמקצועיים ביותר, אלא בוחרת בשרברבים שמציעים את שירותיהם במחיר נמוך ואת לקוחותיהם – עם תמורה ברמה נמוכה גם כן, בחלק ניכר מן המקרים.

בעקבות זאת, מבוטחים רבים מוצאים את עצמם מטופלים בידי בעלי מקצוע חסרי ניסיון ומיומנות, מה שמוביל במקרים רבים להחמרת בעיית הרטיבות והצנרת שלא לצורך, במקום לתיקונה.

 

חשיבות חופש הבחירה בשרברב פרטי על פי העדפתכם

כדי לוודא שתקבלו את השירות המקצועי והטוב ביותר לנזקי המים בביתכם, עליכם לדרוש כבר במועד רכישת פוליסת ביטוח הדירה או המבנה, שחברת הביטוח שלכם שתאפשר לכם לבחור בשרברב פרטי בכוחות עצמכם. גם אם כבר רכשתם ביטוח שמאפשר רק שירות משרברב בהסדר, עדיין תוכלו ליצור קשר עם המבטחת ולדרוש שתשנה את הסעיף לשרברב פרטי לבחירתכם.

כפי שהזכרנו קודם, מאז 2017 החוק בישראל קובע כי מבוטחים רשאים לבחור בכל אינסטלטור שעמו ירצו לעבוד – כל עוד הם לא חתמו מול המבטחת על טופס שמחייב אותם לעבוד בהכרח עם שרברב מתוך רשימת השרברבים בהסדר של חברת הביטוח. לכן אל תהססו לעמוד על זכותכם לקבל את השירות והטיפול הטוב ביותר.

תעודות והסמכות​

מה עלול לקרות אם תסתפקו בשרברב בהסדר שחברת הביטוח שולחת?

הניסיון מלמד שהעברת האחריות לבחירתם של בעלי מקצוע לידיהן של חברות הביטוח, מותירה מבוטחים רבים מול בעלי מקצוע לא מקצועיים בעליל שגורמים לא אחת לנזקים קשים לתשתיות בבית או בדירה שבהם הם מטפלים. העובדה שמבחינת חברת הביטוח אינסטלטורים אלו הם אטרקטיביים, קשורה לרוב אך ורק לרמת התשלום הנמוכה שהם גובים ממנה תמורת שירותיהם ולא לרמת השירות שהם מספקים או לרמתם המקצועית.

 

היתרון בבחירה במומחה לאיתור נזילות ותיקוני צנרת בעל הסמכה כבוחן נזקי מים ממכון התקנים

אם בחרתם להזמין שרברב פרטי לטיפול בנזילה או תקלת הצנרת בביתכם, מומלץ לבחור במומחה לאיתור נזילות ותיקוני צנרת בכלים מתקדמים, שגם יש לו הסמכה של מכון התקנים בתור בוחן נזקי מים. הסיבה לכך היא שחברת הביטוח מתנה את קבלת ההחזר על שירות האינסטלציה הפרטי, בבדיקת שמאי. כך בהזמנת שרברב פרטי המוסמך כבוחן נזקי מים, תוכלו לסגור גם את הפינה הזו וליהנות משירות אמין וברמה המקצועית הגבוהה ביותר, ללא תלות בחברת הביטוח.

אושר לוי – מומחה לאיתור נזילות ותיקון בעיות צנרת בכלים טכנולוגיים מתקדמים, מוסמך גם כבודק נזקי מים מטעם מכון התקנים, ויוכל לספק לכם פתרונות יעילים לתיקון התקלה ושיקום נזקי המים, לצד דוח ליקויים מסודר והערכת בוחן מוסמך שתסייע לקבלת ההחזר הכספי מחברת הביטוח.

לסיכום

מתמודדים עם נזקי מים או תקלת צנרת בבית או בבית העסק? עוד לפני הפנייה אל חברת הביטוח שממנה רכשתם את ביטוח הדירה או המבנה, כדאי לוודא אם אתם זכאים להזמנת שרברב פרטי עם החזר מחברת הביטוח. אם יש לכם כיסוי מתאים, זה הזמן לצלצל לאושר לוי ולהבטיח שהבעיה תיבדק ותטופל באופן היסודי והמקצועי ביותר, ומבלי להשאיר קצוות פתוחים.

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר – פנו עוד היום להתייעצות בחינם ובלי התחייבות!

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
Picture of אושר לוי
אושר לוי

אושר לוי הינו בעל מוניטין של עשר שנים בתחום איתור נזילות ושיקום נזקי מים. עבר הסמכה מטעם מכון התקנים כבוחן נזקי מים ומומחה לאיתור נזילות. משמש גם כסוקר טרמוגרפי מוסמך בן לאומי ובוגר מכללות בעלות שם כגון 1ITC LEVEL, מלט"ש ומכון מת"י וחבר באיגוד הישראלי למאתרי נזילות והתרמוגפיה. באמצעות מכשור מתקדם וניסיון רב שנים מעניק אושר לוי שירותי איתור וגילוי נזילות, שיקום צנרת באמצעים מתקדמים ללא הרס, שירותי ביובית בלחץ גבוה, שיקום נזקי מים וייבוש תת רצפתי.

אושר לוי ברשתות: פייסבוק | אינסטגרם | גוגל לעסק שלי | טיקטוק | יוטיוב

שירותים נוספים
טיפה נשפכת

איתור נזילות

למידע נוסף ←

אייקון של נזילה

שיקום נזקי מים

למידע נוסף ←

טיפה נשפכת

ייבוש תת רצפתי

למידע נוסף ←

אייקון של אינסטלטור

שירותי ביובית

למידע נוסף ←

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 20 ביקורות
×
js_loader