אושר לוי איתור נזילות מים - לוגו

איתור פיצוץ בצנרת מים

פיצוץ בצנרת המים יכולה להיות חוויה לא נעימה בכלל, בין אם מדובר בפיצוץ באזור גלוי שבו תראו את הנזילה בעין ובין אם מדובר על פיצוץ בתשתיות האינסטלציה. בכל אחד מהמקרים עשויים להיווצר נזקים מיידים וארוכי טווח כאחד ולכן חשוב מאוד לפעול במהירות לצורך איתור פיצוץ בצנרת מים. חשוב מאוד לפנות לבעל מקצוע המתמחה בגילוי פיצוץ בצנרת מים כמו אושר לוי.

מצלמה טרמית
מצלמת ביוב
ראש מצלמת ביוב
אושר לוי
הגעה מהירה
שיטת איתור
נזילות מתקדמת

ניידות השירות בפריסה הארצית שלנו מחכות להעניק שירות גם לכם!

להזמנת מאתר נזילות עד הבית
077-804-4839
מוקד שירות
ארצי

ההבדל בין פיצוץ בצנרת המים לנזילה

רבים מניחים שבמקרה בו יש פיצוץ בצנרת מים ניתן יהיה לשמוע פיצוץ וכך לאתר את מקום הפגיעה. אך, ההגדרה של פיצוץ הינה שונה והמשמעות שלה היא אכן הזרמה משמעותית של מים אל מחוץ לצינור, אך ככל הנראה שלא תוכלו לאתר את הפיצוץ במיידית (אלא אם מדובר על צינור גלוי).

ההבדל המשמעותי ביותר בין נזילת מים לפיצוץ הינה כמות המים שיוצאת מתוך הצינור. במקרים מסוימים נזילה מהצנרת יכולה להמשך שנים עד שיהיו סימנים שניתן לזהות. לעומת זאת, במקרה של פיצוץ תהיה כמות מים משמעותית יותר ולכן גם הסימנים יגיעו בשלב מוקדם יותר.

דירוגים וביקורות - אושר לוי אינסטלציה

לקוחות ממליצים

מצוין
5.0
אבי נונו
אבי נונו
לאחר חצי שנה וחמש אינסטלטורים שלא הצליחו לפתור נזילה שהיתי בבית של אימא שלי ולאחר שבאמת התייאשתיהגיע אושר לוי ופתר את הבעיה ב 30 ד'קאושר קודם כל אתה בן אדם ומקצוען אמתילי ברור ש יד אלוהים נגעה בךמאחל לכול מי שצריך בעל מקצוע יגיע אליך
שגיא כהן
שגיא כהן
בעל מקצוע ברמה גבוהה! שירות מקצועי!! מדוייק!!עשה תיקון ללא הרס ברמה מאוד גבוהה,לא היה צורך בשבירה של ריצוף או קרמיקותטיפל ביעילות ופתר את הבעיה ! עובד עם ציוד מתקדםממליץ מאוד !!תודה רבה
Dedan Ouziel
Dedan Ouziel
אושר הגיעה חרוץ ונחוש, ופתר לי נזילה עמוקה שאי אפשר היה למצוא בלי הציור המיוחד שלו.
Fimka Naz
Fimka Naz
אמין,דייקן,מסביר כל שלבעושה עבודה מקסימה
ריצה ענבר זוהר
ריצה ענבר זוהר
הגענו לבעל מקצוע זה אחרי הרבה נסיונות עם כמה בעלי מקצוע לפתור בעיית נזילה ממקלחת.אשר לוי הגיע עם ציוד ייחודי בזמן וידע למצוא את התקלה ולפתור אותה במקצועיות ויסודיות תוך כדי שירות אדיב וסבלני.ממליצה בחום!ענבר, הרצליה .
Motty Porat
Motty Porat
אושר נתן לנו שירות מעל ומעבר. למרות שהוא בא מטעם הביטוח לבדוק רק את הצנרת של הדירה, הוא השקיע עוד זמן ומאמץ כדי לבדוק לעומק גם חלק מהצנרת של כל הבניין. נתן לנו עצות רבות ומועילות. מומלץ בחום!
אריאל יעקובי
אריאל יעקובי
אושר היקר , הטוב , המקצועי , האחראיבאופן שיוצא מגדר הרגיל , הגיע אלינו לאחר שסבלנו כשנה מנזילה לא ברורה מהקומה העליונה לקומה התחתונה שגרמה להרס חלק מארונות המטבח והתקרה , לאחר שבאותה שנה סבלנו גם מאנשי מקצוע לא אמינים , לא מקצועיים ולא אחראים שלא איתרו את הבעיה - אושר לא הרפה עד שמצא את המקור לנזילה ותודה לאל פתר אותה , ממליץ על אושר בשמחה ובאהבה , כן ירבו כמותו … אמן .
Moti Shani
Moti Shani
אושר הגיע אלינו בזמן בעיה מורכבת של צינור ניקוז ראשי בבית. מקצועי, ענייני ומסור לפתרון הבעיה. היה אצלנו שלש פעמים עד שסיימו את פתרון הבעיה במספר שלבים. לפני כל שלב הסביר מה הם הולכים לעשות ואיך, ועם הרבה סבלנות לענות לכל שאלה שהעלינו.עמד בהבטחות שלו והביא את הבעיה לפתרון. תודה.
Anat Peled
Anat Peled
שירות מעולה, אמין, מקצועי, בזמן, לא מובן מאליו!
Uri Levron
Uri Levron
תענוג לראות מקצוען כזה בעבודה. אחד שמבין, אכפתי, שלא יעזוב את הבעיה עד שהוא יפתור אותה, מגיע עם הציוד הכי חדשני, מאתר את הבעיה, מראה לך אותה, מוודא שהבנת בדיוק מה צריך לעשות ואז מבצע. עד שזה לא פתור הוא לא הולך וגם מתקשר יום אח"כ לוודא שזה אכן טופל. מקצוען על ובן אדם נשמה.
רחלי עמר
רחלי עמר
הגיע למקום ומצא את הבעיה במהירות עבודה של שנה עשה ביום בקיצור אלוףףף.🥇🥇🥇
Eliel Levy
Eliel Levy
טיפול טוב, אושר מסביר ומתאר מה הוא עושה בתהליך, מקצועי מאוד. מומלץ!
מיכל ניר
מיכל ניר
אושר הינו מקצוען ברמה הגבוהה ביותר! ובנוסף, בעל תודעת שירות גבוהה, אדיב, אמין, ניתן לסמוך על המילה שלו, מצויד בציוד החדיש ביותר.שאפו ענק!
מתן נגרין
מתן נגרין
שירות הוגן ומקצועי, הבחור אלוף 👌🏼 🥇
גילעד עדני
גילעד עדני
אלוף מקצוען ☑️
amnon skalka
amnon skalka
פתר בלאגן שלם שחברת מנורה ונציגיה לא הצליחו לפתורעשה הכל בפשוט, מקצוענות, הגיע בזמן והיה זמין לכל שאלה
Liran Hagag
Liran Hagag
אושר והצוות שלו הגיעו זמן, מהר ונתנו שירות איכותי, מצאו נזילה שלא היה קל למצוא ומספר בעלי מקצוע אחרים לא איתרו, ביצעו תיקון ללא גרימת נזק ובאופן ברור ואחראי העביר מידע לחברת הביטוח להמשך טיפולתודה רבה!
js_loader
להזמנת מאתר נזילות עד הבית
077-804-4839

מהם הגורמים לפיצוץ בצינור מים

הגורם העיקרי שגורם לפיצוץ בצינור המים הינו בלאי טבעי של המערכת. מערכת הצינורות מושפעת מחלופת השנים ולאורך אלו נגרמים בה סדקים, שברים וגם חלודה (במקרה ומדובר בצנרת מברזל), סדקים כאלו עשויים להישבר ולגרום לפיצוץ של הצינור.

 

מהם הסימנים שיגרמו לכם להבין שיש פיצוץ בצנרת המים?

כאשר ישנה נזילה או פיצוץ של צנרת, המים אינם מנוקזים ונותרים בתוך הקירות או המרצפות. הדבר עשוי לגרום למספר תופעות שחשוב מאוד להיות מודעים לאליהם:

  1. קילופים של הקירות.
  2. כתמי רטיבות על הקירות.
  3. שינוי בצבע הרובה ברצפה.
  4. הופעת עובש וריח מעופש.
  5. התעוותות של רהיטי עץ צמודי קיר או הופעת עובש עליהם.
  6. עליה משמעותית בחשבון המים.
  7. ירידה בלחץ המים בברזים.
  8. קצרים חשמליים והפסקות חשמל חוזרות.

תעודות והסמכות​

כיצד ניתן לגלות פיצוץ בצנרת?

לאחר שהופיעו סימנים של רטיבות בבית חשוב מאוד לפנות לבעל מקצוע לצורך גילוי מיקום הפיצוץ בצנרת. בעבר השיטה העיקרית לגילוי הפיצוץ היה פתיחה של קירות והרמת הריצוף לצורך הגעה פיזית לצינור ובדיקה שלו. כיום, במרבית המקרים ניתן לאתר את הפיצוץ באמצעים טכנולוגיים אשר אינם דורשים פעולות שבירה.

מצלמה טרמית

שיטה זו מתבססת על טכנולוגיה של אור אינפרא אדום אשר רגיש לשינויי טמפרטורה. בשיטה של צילום טרמי של הצנרת ניתן לזהות דרך הקירות אם יש נזילה או פיצוץ של צינור המים היות והמים זורמים מחוץ לצינור.

סיב אופטי

בשיטה זו מועבר סיב אופטי דרך פתח אינסטלציה, הסיב מצלם את פנים הצינור ומאפשר לאתר את הפיצוץ ואת גודלו.

חיישן גז

בשיטה זו מרוקנים לחלוטין את המים מהמערכת ומעבירים במקום חנקן. לאחר מכן, משתמשים בחיישן גז אשר מאתר את יציאת הגז מתוך הצינורות.

 

{ "@context": "http://schema.org", "@type": "VideoObject", "name": "תיקון פנים צנרת ביצוע שרוולים בהטלאה אושר לוי שירותי אינסטלציה 052-5514441", "description": "תיקון פנים צנרת ללא הרס שרוול https://leak-detector.co.il", "thumbnailUrl": "https://i.ytimg.com/vi/qWfqSqFat2I/default.jpg", "uploadDate": "2022-06-17T15:35:29Z", "duration": "PT2M2S", "embedUrl": "https://www.youtube.com/embed/qWfqSqFat2I", "interactionCount": "3" }

 

האם ניתן לתקן פיצוץ בצנרת ללא הריסה של קירות ומרצפות?

כפי שתיארנו את שלב איתור פיצוץ הצנרת ניתן לעשות כמעט לחלוטין ללא צורך בשבירה של קירות או מרצפות. במקרה של תיקון הצנרת ישנן טכנולוגיות משמעותיות אשר מאפשרות את התיקון צנרת ללא הרס – בלי לפתוח את הקירות והמרצפות.

שיטות אלו כוללות: תיקון בטלאים, תיקון על ידי התזה של חומרי אפוקסי ושימוש בשרוול ייעודי. חשוב לזכור כי שיטות אלו נחשבות ליקרות יחסית ולעיתים מבחינה כלכלית יהיה משתלם יותר לפנות לשיטה הישנה של פתיחת הקיר. במקרים אלו, לרוב תתבצע שבירה נקודתית וקטנה ככל שניתן של האזור שאותר בו הפיצוץ של הצנרת.

עלות איתור פיצוץ בצנרת

מחיר איתור פיצוץ בצנרת תלוי מאוד בשיטה שמאתר הנזילות יידרש לה, טווח המחירים עומד על 1,300 עד 1,800 ₪ לפני מע"מ. חשוב לזכור כי עלות האיתור הפיצוץ תלוי גם בידע, ניסיון ובציוד של בעל המקצוע. לכן, לעיתים כשיש הצעות מחיר זולות באופן משמעותי, הדבר עשוי להעיד על ציוד לא איכותי אשר לא יאפשר את גילוי הבעיה בצורה טובה.

 

אושר לוי – שירות איתור פיצוץ בצנרת מים

איתור פיצוץ בצנרת הינו קריטי מאוד ונדרש לבצע את התהליך בצורה מהירה, יסודית ועם כמה שפחות לכלוך ופגעיה בבית שלכם. אושר לוי בעל ניסיון רחב מאוד בשימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר לצורך איתור פיצוץ בצמרת המים. חושדים שיש לכם פיצוץ בצנרת המים, צלצלו כבר היום לאושר לוי.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
Picture of אושר לוי
אושר לוי

אושר לוי הינו בעל מוניטין של עשר שנים בתחום איתור נזילות ושיקום נזקי מים. עבר הסמכה מטעם מכון התקנים כבוחן נזקי מים ומומחה לאיתור נזילות. משמש גם כסוקר טרמוגרפי מוסמך בן לאומי ובוגר מכללות בעלות שם כגון 1ITC LEVEL, מלט"ש ומכון מת"י וחבר באיגוד הישראלי למאתרי נזילות והתרמוגפיה. באמצעות מכשור מתקדם וניסיון רב שנים מעניק אושר לוי שירותי איתור וגילוי נזילות, שיקום צנרת באמצעים מתקדמים ללא הרס, שירותי ביובית בלחץ גבוה, שיקום נזקי מים וייבוש תת רצפתי.

אושר לוי ברשתות: פייסבוק | אינסטגרם | גוגל לעסק שלי | טיקטוק | יוטיוב

שירותים נוספים
טיפה נשפכת

איתור נזילות

למידע נוסף ←

אייקון של נזילה

שיקום נזקי מים

למידע נוסף ←

טיפה נשפכת

ייבוש תת רצפתי

למידע נוסף ←

אייקון של אינסטלטור

שירותי ביובית

למידע נוסף ←

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 20 ביקורות
×
js_loader